تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 49605
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۹

آخرین باری که با او صحبت کردم، او گفت که می خواهد مدتی دور از فوتبال باشد و تابستان آینده بار دیگر به فوتبال برمی گردد. فکر نمی کنم که او نظرش را تغییر بدهد. او می خواهد بقیه فصل را استراحت کند. خوش به حالش!
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پل کلمنت، سرمربی سوانسی و دستیار سابق کارلو آنچلوتی، اعلام کرد بعید است شایعات در مورد حضور این مربی باتجربه روی نیمکت لسترسیتی به واقعیت تبدیل شود.
به گزارش “ورزش سه”، لسترسیتی رقابت های فصل جدید لیگ برتر را بسیار ضعیف آغاز کرد و بعد از ۸ هفته، تنها یک پیروزی به دست آوردند؛ همین مسئله باعث شد تا کرگ شکسپیر، سرمربی این تیم، دو روز قبل اخراج شود.

با وجود آن شایعاتی که در مورد احتمال حضور آنچلوتی که به تازگی از بایرن اخراج شده، روی نیمکت لسترسیتی منتشر شد، کلمنت که در تیم های چلسی، پاری سن ژرمن، رئال مادرید و بایرن، دستیار این مربی ایتالیایی بود، معتقد است که کارلتو تا تابستان آینده هدایت هیچ تیمی را برعهده نخواهد گرفت.
او به خبرنگاران گفت:” آخرین باری که با او صحبت کردم، او گفت که می خواهد مدتی دور از فوتبال باشد و تابستان آینده بار دیگر به فوتبال برمی گردد. فکر نمی کنم که او نظرش را تغییر بدهد. او می خواهد بقیه فصل را استراحت کند. خوش به حالش!”


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: عصــر ایـران
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری