تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 49553
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان – سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام خمینی (ره) گفت: در بازی امروز برابر پالایش نفت آبادان بازیکنان ما در کار دفاعی موفق عمل کردند.

به گزارش عصر اهواز، مهران شاهین طبع شامگاه امروز پس از برد تیمش در برابر تیم پالایش نفت آبادان در جمع خبرنگاران افزود: اگر چه بسیاری از پرتاب‌های سه امتیازی ما گل نشد و ما به جهت امتیازآوری از این طریق مشکل داشتیم اما در مجموع بازیکنان ما خوب بازی کردند.

وی اظهار کرد: اکنون آغاز فصل است و تیمها هنوز به صورت کامل هماهنگ نشده‌اند. این هم یکی از بازی‌های رفت ما بود که امید می‌رود شرایط بهتری برای بازی‌های بعدی ما مهیا شود.

شاهین طبع تصریح کرد: به نظر سازمان‌دهی و هماهنگی تیم‌ها پس از باخت یا بردهایی که در بازی‌های مقدماتی به دست می‌آورند بسیار مهم است و از الآن نمی‌توان هیچ چیزی را پیش‌بینی کرد.

به گزارش عصر اهواز، در دومین بازی لیگ برتر بسکتبال، عصر امروز تیم‌های بسکتبال پالایش نفت آبادان و پتروشیمی بندر امام خمینی در سالن ۱۷ شهریور آبادان به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان این دیدار با نتیجه ۸۰ بر ۶۴ به سود پتروشیمی به پایان رسید.

کوارتر نخست این دیدار با نتیجه ۲۱ بر ۱۷ به سود پتروشیمی، کوارتر دوم با نتیجه ۲۰ بر ۸ به سود پتروشیمی، کوارتر سوم با نتیجه مساوی ۱۸ بر ۱۸ و کوارتر چهار نیز با نتیجه مساوی ۲۱ بر ۲۱ به پایان رسید تا در پایان این دیدار و در مجموع تیم پتروشیمی بندر اما با کسب ۸۰ امتیاز در مقابل ۶۴ امتیاز نفتی‌ها با پیروی سالن بازی را ترک کند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری