تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 49542
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان – سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: به طور حتم هواداران می‌توانند از هفته چهارم یا پنجم، تیم نفت واقعی را ببینند.

به گزارش عصر اهواز، حماد سامری شامگاه امروز پس از باخت تیمش مقابل پتروشیمی بندرامام خمینی در جمع خبرنگاران افزود: امروز بازی از طرف ما خوب نبود، همان‌طور که پیش‌تر هم گفتم بازیکنان تیم ما هنوز به آن هماهنگی لازم نرسیده‌اند، بازیکنان خارجی ما تازه به جمع ما اضافه شدند و فرصت کافی را برای هماهنگی نداشتیم.

وی اظهار کرد: همان‌طور که مشهود بود در نیمه دوم توانستیم بهتر از نیمه نخست عمل کنیم، به هر حال قدری زمان احتیاج داریم تا به آن هماهنگی لازم برسیم. به طور حتم از هفته چهارم و پنجم می‌توانیم آن نفت واقعی آبادان را نمایش دهیم الآن آن تیمی که باید باشیم به هیچ وجه نیستیم و قدری نیاز به فرصت و زمان داریم.

سامری تصریح کرد: در زمان حاضر ایرادات تیم متوجه من است و بایستی با تلاش و سرعت بیشتری تیم را به آن شرایط آرمانی خودش برسانم.

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: بازیکنان خارجی ما برای نخستین بار است که وارد لیگ ایران شده‌اند و با تیم و شرایط آشنایی ندارند. بازیکن انگلیسی ما تا الآن حتی یک بازی تمرینی هم با سایر بازیکنان نداشته اما به هر حال دیدم که نیمه دوم، هم شرایط تیمی ما و هم بازیکنان خارجی ما بهتر بازی کردند.

سامری افزود: اگر اختلاف امتیاز نیمه نخست نبود شاید با بازی نیمه دوم می‌توانست نتیجه تغییر کند اما احتیاج به زمان داریم.

وی اظهار کرد: قرعه بازی ما با پتروشیمی قدری بد موقع رقم خورد به هر حال تیم پتروشیمی تدارک بازی آسیایی دیده بود و شرایط تیم‌ها با هم متفاوت بود.

سامری در مورد بازی بعدی نفتی‌ها که در تبریز و در مقابل تیم شهرداری این شهر برگزار می‌شود، تصریح کرد: تیم شهرداری تبریز نیز تیم بسیار خوب و پرمهرِ ای است، متأسفانه در چهار یا پنج هفته نخست قرعه بیشتر بازی‌های ما با رقبای اصلی‌مان افتاده اما به هر حال این بازی تمام شد و بایستی تیم را به شرایط بازی با تبریز برگردانیم.

به گزارش عصر اهواز، دیدار تیم‌های بسکتبال پالایش نفت آبادان پتروشیمی بندر امام که امروز از ساعت ۱۶ در محل سالن ۱۷ شهریور آبادان برگزار شد با نتیجه ۸۰ بر ۶۴ به سود پتروشیمی به پایان رسید.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری