تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 49362
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۰۲:۴۲

حماس شروط رژیم صهیونیستی برای آشتی ملی فلسطینیان از جمله شرط قطع رابطه با ایران را رد کرده و آن را دخالت آشکار در امور داخلی فلسطینان برشمرد.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

خبرگزاری فارس: تعدادی از اعضای ارشد جنبش حماس و حتی مسئولان تشکیلات خودگردان فلسطین به تعیین شروط رژیم صهیونیستی برای پذیرفتن توافق آشتی ملی فلسطینیان واکنش نشان دادند.

«عزت الرشق» عضو دفتر سیاسی جنبش حماس در صفحه توئیتر خود اعلام کرد که «تلاش رژیم اشغالگر برای تعیین شروط، نشان دهنده ترس آن از آشتی ملی به دست آمده فلسطینیان است.»

به گزارش المنار، «فوزی برهوم» سخنگوی جنبش حماس درباره شروط اسرائیل که قطع رابطه حماس با ایران یکی از این شروط است، گفت که «شروط صهیونیستی برای به رسمیت شناختن توافق آشتی ملی دخالت آشکار اسرائیل در امور داخلی فلسطینیان است.»

«طاهر نونو» یکی از دیگر از اعضای ارشد حماس گفت که در جریان صلح میان گروه های فلسطینی به هیچ وجه شروط اسرائیل را نمی پذیریم.

نبیل ابوردینه سخنگوی تشکیلات خودگردان فلسطین نیز به این شروط واکنش نشان داد که آشتی ملی فلسطینان به نفع ملت فلسطین است و آنچه در قاهره توافق شد باعث پایان تقسیم و دودستگی میان فلسطینیان می شود و مواضع اسرائیلی در این خصوص منجر به تغییر تصمیمات رام الله نمی شود.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در جلسه کابینه سیاسی-امنیتی این رژیم گفت توافق آشتی بین جنبش های فتح و حماس را به رسمیت نخواهد شناخت و تلاش خواهد کرد از اجرای آن جلوگیری کند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: برتـرین‌ها
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان