تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 49208
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: باید تا پایان مهر ماه کار هرس درختان کنوکارپوس در اهواز انجام می شد و امیدوارم شهردار جدید به کار تسریع ببخشد.

به گزارش عصر اهواز، کیامرث حاجی زاده پیش از ظهر امروز در نشست شورای سلامت خوزستان اظهار کرد: هواشناسی هنوز بارش های آبان را تأیید نکرده است. برای موضوع بیماری های تنفسی پائیزه در بخش پیش بینی و پیشگیری و همچنین آمادگی بیمارستان ها، مراکز درمانی و دانشگاه های علوم پزشکی ورود کردیم. هرس درختان کونوکارپوس یکی از مصوبات ما بود.

حاجی زاده افزود: در بخش نظارت بر اجرای هرس درختان نیز مقرر شده تا مدیرکل امور شهری استانداری خوزستان، نظارت بر شهرداری های مختلف استان را انجام دهد. شرکت نفت و توزیع برق اهواز برای هرس درختان همکاری داشتند ولی دستگاه های دیگر همکاری لازم را نداشتند. گرچه متولی اصلی آن شهرداری و سازمان پارک ها است ولی دستگاه های دیگر را به عنوان همیار تعیین و خواستار همکاری آنها در این زمینه بودیم.

وی عنوان کرد: بر اساس مصوبه، باید تا پایان مهر ماه کار هرس درختان انجام می شد و امیدوارم شهردار جدید روند تسریع بیشتری نسبت به این موضوع داشته باشند. 

حاجی زاده با اشاره به راهکارهای دیگر در آستانه بارش اولین باران پائیزی اظهار کرد: کمیته ای برای تأمین اعتبار برای خرید ماسک تشکیل دادیم که تعدادی ماسک n۹۵ تهیه و از نمونه های دیگر نیز ۱۰۰ هزار ماسک به انبار اداره کل بحران استانداری وارد شده و برای هر کدام از شهرهای بحران خیز ۱۰ هزار ماسک اختصاص داده و بین آنها توزیع کردیم.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان تصریح کرد: در خصوص آنفولانزای فوق حاد پرندگان نیز از مسئولان ملی هشداری دریافت و نامه آن را به دستگاه ها ارسال کردیم. با اهتمام ویژه ای که استاندار به این موضوع داشت و در ایذه و باغملک آن را متوقف کردند استدعا داریم که بهداشت محیط و دامپزشکی دقت لازم را به این موضوع داشته باشند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری