تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 4904
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


خرمشهر- فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح از تشییع و تدفین پیکر ۲۴۰ شهید دوران دفاع مقدس در ۳۱ استان کشور در فاطمیه اول (۲۳ تا ۲۵ بهمن) خبر داد.

به گزارش عصر اهواز، سردار سید محمد باقر زاده امروز چهارشنبه در حاشیه مراسم استقبال از پیکر ۹۸ شهید دوران دفاع مقدس اظهار کرد: این ۲۰۴ پیکر مطهر در مجموع شامل پیکر های مطهر ۹۸ شهیدی می شود که امروز وارد کشور شدند و سایر پیکرها طی دوره های گذشته تفحص شده اند.

وی همچنین از ورود شهدای تفحص شده در اقلیم کردستان عراق در آینده ای نزدیک خبر داد و اظهار کرد: به زودی شهدایی که در کردستان کاوش شدند از مرز مریوان وارد کشور می شوند.

 فرمانده کمیته جستجوی مفقودین در ادامه به مناطق کشف پیکرهای این ۹۸ شهید تازه بازگشته به میهن اشاره کرد و گفت: این پیکرهای گلگون کفن در منطقه ام رصاص، جزیره سهیل، شرق دجله، جزایر مجنون و زیورات در استان های بصره  و میسان کشف شدند.

سردار باقر زاده بر ادامه دار بودن تفحص در خاک عراق تاکید و بیان کرد: کار در عراق ادامه دارد  و در محورهای عملیات جنوب عراق در استان های میسان، العماره، کردستان عراق عملیات کاوش انجام می شود.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان