تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 48978
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز ـ رئیس دانشگاه پیام نور اهواز گفت: اگر دانشجو و دانشگاه با همدگیر همفکر نباشند شاید به اهداف پرورشی و علمی دانشگاه دست پیدا نکنیم.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، کریم سواری پیش از ظهر امروز در مراسم استقبال از دانشجویان جدید الورود و تجلیل از نخبگان دانشگاه پیام نور اهواز با تسلیت ایام سوگواری امام حسین (ع) اظهار کرد: به عنوان خادم تمامی اساتید و دانشجویان شروع سال تحصیلی جدید را در دانشگاه به تمامی جدیدالورودها و ترم جدید را به دانشجویان قدیمی تبریک و تهنیت عرض می کنم.

وی افزود: این دانشگاه در واقع دارای حدود ۷۰ رشته و گرایش تحصیلی است.

رئیس دانشگاه پیام نور اهواز تصریح کرد: هشت رشته کارشناسی ارشد در این دانشگاه تدریس می شود؛ این دانشگاه همچنین ۳۰ عضو هیئت عملی توانمند و با پتانسیل ویژه است.

سواری بیان کرد: به برکت خون شهدا و همچنین مدیریت های قبلی دانشگاه شاهد تمرکز این همه امکانات در دانشگاه پیام نور اهواز هستیم. دانشجویان هم باید قدر این امکانات را دانسته و از آنها به نحو احسن بهره مند شوند.

وی در پایان با اشاره به اینکه دانشگاه رشد پیدا نمی کند مگر با همکاری تمامی دانشجویان ادامه داد: اگر دانشجو و دانشگاه با همدگیر همفکر نباشند شاید به اهداف پرورشی و علمی دانشگاه دست پیدا نکنیم.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری