تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 48672
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – مدیر آموزش و پرورش استثنایی خوزستان گفت: پیاده روی ۴۰۰ دانش آموز  استثنایی یکی از برنامه هایی است که به مناسبت هفته ملی پارالمپیک در خوزستان  برگزار می شود. 

علی ممبینی در گفت و گو با بخش مهر اظهار کرد: بر اساس جلساتی که با حضور اعضای  هیئت جانبازان و معلولان، بهزیستی و آموزش و پرورش استثنایی و سایر هیئت ها برگزار شد، برنامه های هفته پارالمپیک در استان خوزستان برای دانش آموزان استثنایی اعلام  شد.

وی افزود: بر این اساس، آموزش وپرورش استثنایی نیز برگزاری یک سری از مسابقات ورزشی را در دستور کار قرار داد. 

ممبینی با اشاره به برگزاری  مسابقه فوتسال و تنیس روی میز دانش آموزان پسر استثنایی به مناسبت هفته ملی پارالمپیک اظهار کرد: در دیدار نهایی فوتسال، تیم اتحاد اهواز در این مسابقات به مقام اول و تیم دانش آموزی پویش اهواز مقام دوم را به دست آوردند.

وی عنوان کرد: در بخش دختران نیز تیم دانش آموزی تنیس روی میز حضرت فاطمه (س) اهواز مقام قهرمانی را کسب کرد. همچنین یک  کارگاه آموزشی ورزش دارت نیز برای دانش آموزان استثنایی خوزستان برگزار شد.

ممبینی بیان کرد:۴۰۰ دانش آموز مدارس استثنایی شهرستان اهواز نیز در روز چهارشنبه  ۲۶مهرماه به مناسبت هفته ملی پارالمپیک  مسیر فلکه دانشگاه تا استادیوم تختی را پیاده روی می کنند. 

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، بازی‌های پارالمپیک یک رویداد چند ورزشی است که برای ورزش‌کاران دارای معلولیت‌های جسمی و ذهنی برگزار می‌شود.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان