تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 48522
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۶

عصر اهواز - اینجانب که در دوره هفتم مجلس شورای اسلامی افتخار همکاری با ایشان را داشتم ، بارها شاهد شجاعت ، دلسوزی و پیگیری‌ها و دغدغه‌های این مرد شریف در راه رفع مشکلات فراوان ، توسعه و آبادانی شهرستان شوشتر و استان خوزستان بوده‌ام.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

 

به گزارش عصر اهواز ، متن پیام مهندس حمید زنگنه نماینده اسبق مردم اهواز در هفتمین دوره مجلس شورای اسلامی و شهردار اسبق اهواز به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
إنا لله و إنا إلیه راجعون

خبر جانسوز ارتحال برادر ارزشمند و بزرگوارم جناب آقای دکتر «محمدعلی شیخ» نماینده پر تلاش و خدوم مردم شریف شوشتر در سه دوره متوالی مجلس شورای اسلامی ، استاد نمونه کشوری و پژوهشگر فلسفه و همچنین فرزند عالم بزرگ و ربانی شیعه ، مرحوم «علامه شیخ شوشتری» که با صفاتی همچون محققِ متقی، مرد محراب محبت و الهی ملکوتی در وادی ولایت در نزد همه‌ی ما مردم ایران اسلامی معروف است ، بسیار موجب دریغ ، تاثر و تاسف عمیق گردید.

بدون تردید خدمات متعدد این عزیز از دست رفته در دوران نمایندگی مجلس شورای اسلامی و سایر مناصب و عرصه‌های مختلف خدمت‌گزاری و خدمات والای علمی ایشان برای این مرز و بوم ، همیشه در یادها و دل‌های ما مردم خوزستان و بالاخاص مردم شریف شوشتر به عنوان الگوی شایسته نمایندگی مردم قرار خواهد گرفت و نیز ماندگار می‌گردد.

اخذ رای اعتماد مردم متدین ، انقلابی و غیور شوشتر در ۳ دوره مجلس شورای اسلامی و حضور موثر و فعال در عرصه علمی کشور بوضوح بیانگر مردمداری و کارآمدی مرحوم دکتر شیخ و همچنین قدرشناسی آن مردم گران‌سنگ می باشد.

اینجانب که در دوره هفتم مجلس شورای اسلامی افتخار همکاری با ایشان را داشتم ، بارها شاهد شجاعت ، دلسوزی و پیگیری‌ها و دغدغه‌های این مرد شریف در راه رفع مشکلات فراوان ، توسعه و آبادانی شهرستان شوشتر و استان خوزستان بوده‌ام.

این مصیبت را به بیت معزز مرحوم دکتر شیخ و مردم گرانقدر خوزستان به ویژه مردم شریف شهرستان شوشتر صمیمانه تسلیت و تعزیت عرض نموده و از درگاه خداوند منان علو درجات را برای آن فقید سعید مسئلت دارم.

حمید زنگنه
نماینده اسبق مردم شریف اهواز در دوره هفتم مجلس شورای اسلامی


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: عصر اهواز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری