دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 4817
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان – رئیس مرکز فوریتهای پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: در دو تصادف رخ داده امروز در جاده های خسروآباد (آبادان به اروندکنار) و آبادان به اهواز، هشت مصدوم و یک کشته به جای ماند.

شهرام مقام در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به همزمانی این دو حادثه در جاده های یاد شده گفت: این تصادفات در حوالی ساعت ۱۴:۵۲ دقیقه در جاده های خسروآباد (آبادان به اروندکنار) و آبادان به اهواز رخ داد.

وی افزود: تصادف شاخ به شاخ دو خودرو در جاده خسروآباد، چهار مجروح و یک کشته بر جای گذاشت که پس از حضور نیروهای امدادی در محل دو خانم و یک نوزاد مجروح به بیمارستان ۱۷ شهریور و دو آقا (یک فوتی و یک مجروح) به بیمارستان شهید بهشتی اعزام شدند.

مقام اظهار کرد: در تصادف حادث شده در جاده آبادان به اهواز نیز که در ساعت ۱۴:۴۱ دقیقه رخ داد، یک کد امدادی از آبادان و یک کد امدادی از دارخوین را به محل اعزام کردیم.

رئیس مرکز فوریتهای پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان تصریح کرد: این تصادف نیز چهار مصدوم در پی داشت که دو مجروح آن (دو کودک) به بیمارستان طالقانی و دو مجروح دیگر (آقا و خانم) نیز به بیمارستان شهید بهشتی اعزام شدند.

به گفته وی برای هر یک از این ماموریتها سه دستگاه آمبولانس به محل اعزام شد.
 


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان