شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 4817
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان – رئیس مرکز فوریتهای پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: در دو تصادف رخ داده امروز در جاده های خسروآباد (آبادان به اروندکنار) و آبادان به اهواز، هشت مصدوم و یک کشته به جای ماند.

شهرام مقام در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به همزمانی این دو حادثه در جاده های یاد شده گفت: این تصادفات در حوالی ساعت ۱۴:۵۲ دقیقه در جاده های خسروآباد (آبادان به اروندکنار) و آبادان به اهواز رخ داد.

وی افزود: تصادف شاخ به شاخ دو خودرو در جاده خسروآباد، چهار مجروح و یک کشته بر جای گذاشت که پس از حضور نیروهای امدادی در محل دو خانم و یک نوزاد مجروح به بیمارستان ۱۷ شهریور و دو آقا (یک فوتی و یک مجروح) به بیمارستان شهید بهشتی اعزام شدند.

مقام اظهار کرد: در تصادف حادث شده در جاده آبادان به اهواز نیز که در ساعت ۱۴:۴۱ دقیقه رخ داد، یک کد امدادی از آبادان و یک کد امدادی از دارخوین را به محل اعزام کردیم.

رئیس مرکز فوریتهای پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان تصریح کرد: این تصادف نیز چهار مصدوم در پی داشت که دو مجروح آن (دو کودک) به بیمارستان طالقانی و دو مجروح دیگر (آقا و خانم) نیز به بیمارستان شهید بهشتی اعزام شدند.

به گفته وی برای هر یک از این ماموریتها سه دستگاه آمبولانس به محل اعزام شد.
 


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری