شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 4814
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۳

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: کل کشور حدود 607مجتمع خدمات رفاهی جاده ای وجود دارد که از این تعداد 5.6 درصد سهم استان خوزستان است.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

 

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: کل کشور حدود ۶۰۷مجتمع خدمات رفاهی جاده ای وجود دارد که از این تعداد ۵٫۶ درصد سهم استان خوزستان است.

 

به گزارش عصر اهواز مسعود مصدقی اظهار کرد : ساخت مجتمع های رفاهی در جاده ها باعث ایمنی در شبکه حمل و نقل خواهد شد که با در نظر گرفتن امکانات رفاهی در این مجتمع ها محیطی ایمن برای مسافران و رانندگان جاده فراهم خواهد شد .

وی تصریح کرد: ۹ مجتمع جدید رفاهی در حال طی کردن مراحل نهایی ساخت تا پایان سال جاری هستند که از این تعداد ۶ مجتمع در دهه مبارک فجر و ۳ مجتمع نیز در صورت آماده شدن آسفالت رمپ ورود و خروج تا پایان سال به بهره برداری می رسند.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان افزود : در کشور به ازای هر ۱۰۰۰کیلومتر جاده ۷ مجتمع وجود دارد که این آمار در استان خوزستان ۶٫۴ مجتمع می باشد وخوزستان در کشور رتبه سوم را به خود اخصاص داده است وبا این تعداد مجتمع دراستان به نسبت طول راهها مقام ۱۸ کشور را داریم .

مصدقی با بیان اینکه درکشور به ازای هر ۳۵۶ کیلومتر یک مجتمع خدماتی در نظر گرفته شده است اظهار کرد : با احتساب راههای روستایی در کشور به ازای هر ۳۵۶ کیلومتر یک مجتمع فعال وجود دارد که در استان خوزستان به ازای هر ۴۰۴ کیلومتر یک مجتمع رفاهی می باشد که دراستان خوزستان به ازای هر ۳۲۷ کیلومتر جاده یک مجتمع وجود دارد که این آمارنسبت به استان های دیگردرکشوروضعیت استان را از متوسط کشوری نیز بهترنشان می دهد.

مصدقی معیار شاخص خصوصیات مجتمع های رفاهی را در تکمیل امکانات رفاهی بیان کرد وادامه داد :مجتمع های رفاهی با در نظر گرفتن کلیه جوانب جاده ای و دارا بودن پمپ سوخت بنزین،گازوئیل ، گازCNG ،نمازخانه ،سرویس بهداشتی ،فضای سبز ، فروشگاه های عرضه مواد غذایی و رستوران از جمله شاخص های نیاز مجتمع های رفاهی در جاده ها است.

وی تصریح کرد : در برنامه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان پیش بینی شده این هشت مجتمع رفاهی در حال ساخت با شروع ایام دهه مبارک فجر به بهره برداری برسند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: عصر اهواز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان