شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 4810
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۰

عصر اهواز -
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

 

عصر اهواز- رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور با انجام چهار مسابقه پیگیری شد.

به گزارش عصر اهواز، مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور بعدازظهر امروز با انجام چهار مسابقه از گروه دوم این رقابت‌ها پیگیری شد و سه تیم خوزستانی به دیدار حریفان خود رفتند.

پتروکیان شوشتر در حالی که یک نیمه را با شکست یک بر صفر مقابل داماش گیلان به رختکن رفته بود، در نیمه دوم به دوگل رسید تا با کسب پیروزی دو بر یک به رده چهارم جدول گروه دوم صعود کند.

در همین چارچوب، تیم شهرداری ماهشهر با قبول شکست دو بر سک مقابل تیم آبی‌پوشان اردبیل به رده هفتم جدول نزول کرد و زردپوشان نفت نوین آبادان نیز با تساوی بدون گل در خانه تیم شهید کریمی جویبار در انتهای جدول گروه باقی ماندند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خوزستان اسپرت
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان