دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 4801
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

تماس رئیس دپارتمان داوری با سرمربی فولاد

عصراهواز- رئیس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال ایران در تماس با سرمربی فولاد خوزستان به اشتباهات داور بازی این تیم برابر پیکان تهران اذعان کرد.

به گزارش عصراهواز، تیم فولاد خوزستان در هفته پایانی دور رفت لیگ پانزدهم با اشتباهات تأثیرگذار داور میدان مغلوب پیکان تهران شد تا به‌جای رده چهارم در رده ششم جدول رده‌بندی نیم‌فصل قرار بگیرد.

در همین رابطه، حسن کامرانی‌فر رئیس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال ایران در تماس با نعیم سعداوی سرمربی فولاد خوزستان به اشتباهات تأثیرگذار رضا عادل داور بازی پیکان و فولاد اذعان کرد.

نعیم سعداوی در رابطه با تماس تلفنی رئیس دپارتمان داوری به تلویزیون خوزستان گفت: آقای کامرانی‌فر از شخصیت‌های برجسته و قابل احترام جامعه داوری هستند و در تماسی که با من داشتند، عنوان کردند که داور بازی فولاد و پیکان در سه صحنه اشتباهات تأثیرگذاری داشته است.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خوزستان اسپرت
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان