شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
حمید زنگنه - نماینده مردم اهواز
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 4801
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

تماس رئیس دپارتمان داوری با سرمربی فولاد

عصراهواز- رئیس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال ایران در تماس با سرمربی فولاد خوزستان به اشتباهات داور بازی این تیم برابر پیکان تهران اذعان کرد.

به گزارش عصراهواز، تیم فولاد خوزستان در هفته پایانی دور رفت لیگ پانزدهم با اشتباهات تأثیرگذار داور میدان مغلوب پیکان تهران شد تا به‌جای رده چهارم در رده ششم جدول رده‌بندی نیم‌فصل قرار بگیرد.

در همین رابطه، حسن کامرانی‌فر رئیس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال ایران در تماس با نعیم سعداوی سرمربی فولاد خوزستان به اشتباهات تأثیرگذار رضا عادل داور بازی پیکان و فولاد اذعان کرد.

نعیم سعداوی در رابطه با تماس تلفنی رئیس دپارتمان داوری به تلویزیون خوزستان گفت: آقای کامرانی‌فر از شخصیت‌های برجسته و قابل احترام جامعه داوری هستند و در تماسی که با من داشتند، عنوان کردند که داور بازی فولاد و پیکان در سه صحنه اشتباهات تأثیرگذاری داشته است.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خوزستان اسپرت
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
حمید زنگنه - نماینده مردم اهواز

اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان
حمید زنگنه - نماینده مردم اهواز