شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 4407
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان – دستیار رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی پیش از ظهر امروز یکشنبه در قالب گشت دریایی از آبراهه اروند رود بازدید کرد.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، الهام امین زاده دستیار رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی پس از ورود به فرودگاه بین المللی آبادان با حضور در بندر از مرز آبی اروند رود در قالب گشت دریایی بازدید کرد.

در جریان این بازدید همسر استاندار خوزستان، فرماندار آبادان، مسئول امور بانوان فرمانداری و جمعی دیگر از مسئولان نظامی، انتظامی و محلی و  خبرنگاران وی را همراهی کردند.

در این گشت که به مدت یک ساعت و ۳۰ دقیقه در طول مسیر آبراهه اروند رود به سمت خلیج فارس انجام شد وی از نزدیک در جریان نحوه خدمات رسانی نیروهای دریابانی و مرزی قرار گرفت.

در ادامه سفر یک روزه دستیار رئیس جمهور به آبادان وی از روستای نقشه حیر و امام حسین در توابع بخش مرکزی اروندکنار بازدید کرد و از نزدیک در جریان مشکلات اهالی این روستاها قرار گرفت.

قطعی و کمبود آب شرب مناسب (قطعی حدود ۱۲ ساعته آب و وجود آب دارای املاح زیاد در زمانی جریان داشتن آب در خطوط لوله)، نبود ایستگاه پمپاژ آب برای آبرسانی مناسب به نخیلات، وجود گرازهای وحشی و نبود سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزان از جمله کمبودهایی بود که روستائیان خواستار رسیدگی و تامین آنها از دستیار رئیس جمهور به عنوان زبان گویای اهالی روستا از رئیس جمهور شدند.

به گفته آنان، روستائیان خرمای برحی که از بهترین نوع خرمای این مناطق به شمار می رود و امکان صادرات در حجم بسیار آن وجود دارد اکنون به دلیل مشکلات ناشی از عدم آبرسانی کافی به نخیلات دچار مشکل شده است ضمن آنکه کشت میانه کاری نیز به دلیل همین مشکل ناممکن شده است.

روستائیان از نیروهای نظامی و انتظامی به دلیل تامین امنیت مطلوب و خوب در روستاهایشان قدردانی کردند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان