شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 4378
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۱

سینمای جهان در سالی که گذشت،‌ موفقیت‌های زیادی به دست آورد.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصراهواز، سینمای جهان در سال میلادی که گذشته، سالی همواره با موفقیت‌های زیادی بود.

در زیر مروری داریم بر تعدادی رکورد سینمایی که در این سال شکسته شد:

_فیلم سینمای «پری دریایی»، پرفروش‌ترین فیلم سینمای چین در طول تاریخ سینما:

این فیلم اکشن و فانتزی به کارگردانی «استفن چو»، ۵۲۶ میلیون دلار در سینماهای چین فروخت و توانست به پروفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای چین تبدیل شود.

فیلم «پری دریایی» که به آسانی در صدر گیشه سینمای چین ایستاد و همچنان نیز صدرنشین است، فاصله بسیار زیادی با انیمیشن سینمایی «زوتوپیا» دارد که با ۲۳۵ میلیون دلار در جایگاه دوم گیشه قرار گرفته است.

_سال رکورد شکن برای کمپانی «والت دیزنی»:

 رکوردهای‌سینمایی که در ۲۰۱۶ شکسته شد +عکس

بنا بر گزارش‌هایی که کمپانی «والت دیزنی» تا ۲۲ دسامبر منتشر کرد، این کمپانی فروش کلی خود در سینماهای جهان در طول سال ۲۰۱۶ را از مرز ۷ میلیارد دلار گذرانده بود. این میزان فروش رکوردی جدید برای این کمپانی طی یک سال محسوب می‌شود. 

این کمپانی همچنین رکورد فروش ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار در آمریکای شمالی و ۴ میلیارد و ۲۸۰ میلیون دلاری در سطح بین‌الملل را برای خود به ثبت رساند.

سال ۲۰۱۶ اولین سالی بود که «والت دیزنی»، از هریک از برندهای خود یک فیلم پخش می‌کرد: دیزنی، استودهای انیمیشن‌سازی والت دیزنی، استودیوهای انیمیشن سازی پیکسار، استودهای مارول و لوکاس فیلم که به احتمال زیاد علت اصلی رکورد زنی «والت دیزنی» طی امسال محسوب می‌شود.

_فیلم سینمایی «QUO VADO?» رکورد سینمای ایتالیا را شکست

 رکوردهای‌سینمایی که در ۲۰۱۶ شکسته شد +عکس

این فیلم کمدی با ۷۲ میلیون دلار فروش تنها طی ۱۳ روز در سینماهای ایتالیا، به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای این کشور تبدیل شد.

_فیلم سینمایی «دد پول»، پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینما با درجه R تبدیل شد  

 رکوردهای‌سینمایی که در ۲۰۱۶ شکسته شد +عکس

این فیلم ابرقهرمانه به کارگردانی «تیم میلر»، با پشت سر گذاشتن رکورد فیلم سینمایی «ماتریکس» و فروش ۷۸۳ میلیون دلار به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینما با درجه R تبدیل شد. قسمت بعدی این فیلم در دست ساخت است.

_فیلمی که رکود ۱۵ ساله سینمای دانمارک را شکست

 رکوردهای‌سینمایی که در ۲۰۱۶ شکسته شد +عکس

تریلر جنایی «توطئه ایمان» به کارگردانی «هنس پتر مولاند» در سینماهای دانمارک بیش از ۸ میلیون دلار فروخت و توانست در صدر جدول پرفروش‌ترین‌های گیشه سینمایی دانمارک که از سال ۲۰۰۱ تاکنون نشکسته بود قرار بگیرد.

_«وارکرافت» رکورد بازی‌های ویدئویی اقتباسی را شکست

 رکوردهای‌سینمایی که در ۲۰۱۶ شکسته شد +عکس

علی‌رغم افت فروش دنیای بازی‌های ویدئویی در سال ۲۰۱۶ میلادی، بازی «وارکرافت» اقتباس شده از فیلمی به همین نام ساخته «دوکان جونز» توانست به فروش‌ترین بازی ویدئویی اقتباس شده سال میلادی جاری تبدیل شود. سازندگان این فیلم موفقیتش را مدیون فروش ۲۲۰ میلیون دلاری آن در چین بوده‌اند، فروشی که بیش از نیمی از فروش کلی آن در سراسر جهان را به خود اختصاص داده است.

_«بچه بریجت جونز» رکورد سینمای انگلستان را شکست

این فیلم سینمایی به کارگردانی «شارون مگوایر»، علی‌رغم عدم موفقیش در سینماهای آمریکا در سطح بین‌الملل از فروش بسیار خوبی برخوردار بود و در انگلستان نیز توانست چند رکود به نام خود به ثبت برساند. عناوین پرفروش‌ترین افتتاحیه تعطیلات آخر هفته برای یک کمدی رمانتیک در انگلستان و پرفروش‌ افتاحیه‌های ماه سپتامبر در تاریخ سینمای انگلستان را به نام خود به ثبت رساند.

_«زتوپیا» پرفروش‌ترین انیمیشن غیراقتباسی تاریخ سینما

 رکوردهای‌سینمایی که در ۲۰۱۶ شکسته شد +عکس

انیمیشن سینمایی «زوتوپیا»، انیمیشنی برگرفته یک ایده ناب است که براساس آثار و متریال‌های موجود ساخته نشده است. این انیمیشن با ۱ میلیارد و ۲۳ میلیون دلار فروش پرفروش‌ترین انیمیشن غیراقتباسی تاریخ سینما و پس از فیلم سینمایی «آواتار»، دومین فیلم و انیمیشن فهرست غیراقتباسی‌هاست.

_برای اولین بار در تاریخ سینما دو انیمیشن با هم توانستند یک میلیارد دلار بفروشند

دو انیمیشن سینمایی «زوتوپیا» و «در جستجوی دوری» با هم توانستند در سال میلادی جاری ۱ میلیارد دلار فروش کنند. این اولین باری است که تنها دو انیمیشن با هم توانسته‌اند در بازار جهانی به چنین فروشی دست یابند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان