تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 42693
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۹

ساوتهمپتون در 7 بازی از 8 بازی اخیر خود در خانه گلی به ثمر نرسانده که آمار عجیبی به شمار می آید و شیاطین سرخ نیز در 9 بازی آخر خود برابر ساوتهمپتون در همه دیدارها شکستی را پذیرا نشده اند پس آمار نشان می دهد که میزبان کار سختی برابر یونایتدها دارد و مورینیو می تواند به کسب 3 امتیاز امیدوار باشد.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

شیاطین سرخ برای ادامه روزهای شیرین خود برابر ساوتهمپتون کار دشواری در خانه حریف خواهند داشت.

به گزارش “ورزش سه”، یونایتدها از ۵ بازی اول خود موفق به کسب ۱۳ امتیاز شده و در صدر جدول کنار رقیب همشهری خود سیتی قرار دارند و امیدوارند با ۳ امتیاز این دیدار به کورس صدرنشینی ادامه دهند.

 

ساوتهمپتون نیز در این هفته ها موفق به کسب ۸ امتیاز شده و با قرار گرفتن در رتبه نهم چشم به روزهای آتی دارد.

 

 

 

 

در ترکیب یونایتدها بزرگ ترین غایب پل پوگبا ستاره فرانسوی این تیم است و مارکوس روخو نیز مدت هاست از ترکیب این تیم دور است؛ اما راشفورد احتمالا مشکلی نخواهد داشت و در آن سو وان دیک نیز بعد از مدت ها شرایط بازی کردن را در ترکیب ساوتهمپتون خواهد یافت؛ اما آستین غایب آنها در دیدار برابر یونایتد است.

 

ساوتهمپتون در ۷ بازی از ۸ بازی اخیر خود در خانه گلی به ثمر نرسانده که آمار عجیبی به شمار می آید و شیاطین سرخ نیز در ۹ بازی آخر خود برابر ساوتهمپتون در همه دیدارها شکستی را پذیرا نشده اند پس آمار نشان می دهد که میزبان کار سختی برابر یونایتدها دارد و مورینیو می تواند به کسب ۳ امتیاز امیدوار باشد.

 

ترکیب احتمالی:

 


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: عصــر ایـران
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری