تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 42685
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۷:۰۷

«اگر شهرام مصدوم نبود، او را بازی می‌دادیم، چون بازی کردن او به نفع ماست. شک نکنید که این بازیکنان هیچ مشکلی ندارند. کاملاً شرایط آنها مشخص است. پای ابراهیمی هم به شدت درد می‌کند. به این شایعات توجه نکنید.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرمربی تیم تراکتورسازی نسبت به یک سوال عجیب در نشست خبری امروز واکنش تندی نشان داد.
به گزارش “ورزش سه”، نشست خبری بعد از بازی با پدیده برای یحیی گل‌محمدی یک حاشیه عجیب به دنبال داشت. در اواسط این کنفرانس مطبوعاتی یکی از خبرنگاران خطاب به گل‌محمدی اعلام کرد به نظر می‌رسد برخی بازیکنان باتجربه تیم مثل شهرام گودرزی خودشان را به مصدومیت زده‌اند تا در ترکیب تیم به میدان نروند.
این اظهارنظر، واکنش تند سرمربی تراکتورسازی را به همراه داشت. یحیی با بیان این جمله که «نمی‌فهمم چه می‌گویید!» ادامه داد: «اگر شهرام مصدوم نبود، او را بازی می‌دادیم، چون بازی کردن او به نفع ماست. شک نکنید که این بازیکنان هیچ مشکلی ندارند. کاملاً شرایط آنها مشخص است. پای ابراهیمی هم به شدت درد می‌کند. به این شایعات توجه نکنید.»
گل‌محمدی در ادامه گفت: «همه بازیکنان ما از کوچک‌ترین تا بزرگ‌ترین‌شان برای تراکتورسازی جان می‌دهند. چنین اتفاقاتی در تیم هایی که من بودم دیده نشده است، اینکه کسی بتواند بازی کند؛ اما خودش را به مصدومیت بزند. همه بازیکنان ما در حال تلاش کردن هستند. هر یک از بازیکنانی که در زمین بازی می‌کنند، می‌توانستند به باشگاه بهتر بروند؛ اما به خاطر تعصب‌شان ماندند. این بازیکنان شرایط تراکتورسازی را درک کردند و اینجا ماندند. تیم ما یک تیم خالص است و هواداران هم آن را دوست دارند. نمی‌دانم این شایعات از کجا ایجاد شدند.»


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: عصــر ایـران
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری