عصر اهواز – سردار حسن شاهوارپور در مراسم رژه نیروهای مسلح که امروز (۳۱شهریور ماه) در اهواز برگزار شد، با درود به جانبازان، شهدا، ایثارگران، آزادگان و شهدای مدافع حرم اظهار کرد: محرم حسینی را که برای ملت ایران به عنوان نماد ایثارگری، شهادت و آزادگی است به همه مخصوصا افرادی که امروز برای نمایش اقتدار اسلام در این میدان جمع شده اند را تسلیت می گویم. همچنین هفته دفاع مقدس را که یادآور خاطرات نیروهای رزمنده اسلام است گرامی می داریم.

وی افزود: رژیم بعث عراق به تحریک ابرقدرت ها به کشور ما حمله کرد، مردم ما در چنین روزی در سال ۱۳۵۹ با حمله کشور عراق مواجه شدند ولی در نهایت ملت ایران بود که پیروز میدان شد.

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان تصریح کرد: یاد همه مجاهدت ها را گرامی می داریم و از حضور نیروهای مسلح، سربازان و بسیجیان که در مراسم رژه شرکت کرده اند، تشکر می کنیم و به حضور استاندار، رئیس شورای تامین، نماینده مردم در مجلس خبرگان، فرمانده جنوب غرب ارتش و دیگر مسئولان خوشامد عرض می کنیم.

شاهوارپور با بیان اینکه آمریکا پس از پیروزی انقلاب اسامی سال های متمادی تلاش کرد که کشور ما را به تسلیم درآورد، گفت: امروز مشت محکمی به دهان یاوگویان مخصوصا رئیس جمهور خودسر آمریکای جنایتکار زدیم. ملت ما آب دیده تر از گذشته زیر سایه مقام معظم رهبری و زیر پرچم ولایت و با هدایت های پیامبرگونه مقام معظم رهبری همچنان در میدان است.

وی خاطرنشان کرد: ترامپ برای افزودن به سرمایه اش آمده است و با خیال خام خود فکر می کند با تهدید ملت ایران چیزی به دست می آورد غافل از اینکه ما در همه زمینه ها نسبت به گذشته آمادگی داریم.

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان بیان کرد: اکنون ما در همه زمینه ها مخصوصا نیروهای مسلح به طور حداکثری در دسترسی به تجهیزات مدرن و هم در آمادگی های رزمی و تاکتیکی آماده هستیم و با همه توان در مقابل هر تجاوزگری ایستاده ایم و نمونه این ایستادگی ها هشت سال مقاومت ملت ایران در برابر دشمن است.

شاهوارپور تصریح کرد: نمونه دیگر ایستادگی ها حادثه طبس است که هنوز آمریکایی ها آن را از یاد نبرده اند. همچنین دستگیری سربازان آمریکایی و انگلیسی در خلیج فارس توسط نیروهای دریایی نمونه دیگر این ایستادگی ها است.

وی گفت: امروز با همه وجود نیروهای مسلح در استان خوزستان به مقام معظم رهبری اعلام آمادگی می کنند که دشمن نتیجه هرگونه تهدید  را در جای خود با پاسخ محکم نیروهای مسلح خواهد دید.

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان بیان کرد: ان شاءلله با دعای خیر امت اسلامی و خانواده شهدا و با دفاع جانانه مدافعین حرم دشمنان ما نسبت به سال گذشته شکسته تر خواهند بود.

 

ایسنا