تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 42364
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۲:۲۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


شادگان – شهردار شادگان از بسیج تمامی امکانات مدیریت شهری برای استقبال از ماه‌های مهر و محرم در این شهر خبر داد.

حسن مزبانی پور در گفت‌وگو با سرویس مهر اظهار کرد: با توجه به فرارسیدن ماه‌های مهر و محرم، تمهیداتی برای امکانات موردنیاز و اقدامات لازم در دستور کار این شهرداری قرار گرفت.

وی با اشاره به فعالیت‌های شهرداری شادگان در آستانه ماه مهر و فصل بازگشایی مدارس افزود: فعالیت‌های گسترده‌ای در حوزه‌های مختلف عمرانی و خدماتی، فرهنگی و اجتماعی با محوریت مدارس توسط شهرداری شادگان انجام خواهد شد.

مزبانی پور تصریح کرد: کار پاک‌سازی، نظافت و پاک‌سازی ویژه در سطح شهر، جمع‌آوری نخاله، شست‌وشوی معابر و مدارس، خط‌کشی معابر، همسان‌سازی معابر، لکه‌گیری و آسفالت معابر، توزیع کیسه‌های زباله بین هیئت‌های مذهبی و تکایای سطح شهر، نصب ریسه‌ها، پرچم و بنر در سطح معابر و دیگر اقدامات فرهنگی برای استقبال از فصل بازگشایی مدارس و محرم در مناطق سطح شهر در حال انجام است که از جمله اهداف اجرای طرح ماه مهر و محرم به شمار می‌رود.

شهردار شادگان بیان کرد: امیدواریم با همکاری و همراهی تمامی ارگان‌های ذی‌ربط گام مؤثری برای رفاه حال دانش آموزان در ایام بازگشایی مدارس برداریم.

وی تصریح کرد: این کار در راستای کمک به اجرای مناسب و مطلوب پروژه مهر صورت می‌گیرد.

مزبانی پور در پایان با بیان اینکه در حال حاضر تمام امکانات شهرداری شادگان از جمله ماشین‌آلات و کارگران خدمات شهرداری مشغول پاک‌سازی مسیر عبور هیئت‌های مذهبی، حسینیه‌ها، مساجد و تکایای این شهر هستند، گفت: کار نظافت و پاک‌سازی مسیر هیئت‌های عزاداری محلات این شهر نیز در حال انجام است.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری