تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 38751
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – استاندار خوزستان گفت: از شهرداری اهواز می خواهیم که با همان جدیت سال گذشته هرس درختان کنوکارپوس را انجام دهند.

به گزارش عصر اهواز، غلامرضا شریعتی شامگاه گذشته در نشست شورای ترافیک استان خوزستان اظهار کرد: میزان مسافرت ها و یا برگشت از مسافرت در دو هفته منتهی به مهر بیشتر می شود که باید دقت نظر لازم را به این مورد داشته باشیم.

وی با اشاره به نزدیک شدن به ایام اربعین حسینی و افزایش حجم تردد به سوی مرزهای شلمچه و چذابه افزود: هم اکنون اداره کل راه و شهرسازی مسیرهای منتهی به شلمچه، دشت آزادگان، بستان و چذابه نیز به صورت جدی کار می کند.

شریعتی عنوان کرد: برای بازگشایی مدارس نیز باید به شهرداران تأکید شود تا اقدامات لازم را در زمینه خط کشی خیابان ها و نظیر این موارد را در کل شهرهای استان انجام دهند که با وضعیت خوبی به استقبال بازگشایی مدارس برویم.

استاندار خوزستان بیان کرد: سال گذشته یک تجربه موفق را داشتیم و آن هم بسیج همه امکانات از جمله معاونت عمرانی برای هرس درختان کنوکارپوس بود. انجام این کار باعث کاهش مراجعه بیماران تنفسی به بیمارستان ها و نتایج خوب دیگری شد.

شریعتی عنوان کرد: انجام این کار باعث ایجاد یک آرامش خاص در شهر شد و از شهرداری اهواز می خواهیم که با همان جدیت سال گذشته هرس درختان کنوکارپوس را انجام دهند. امسال هم اگر لازم باشد باز از اداره برق و نفت بالابر در اختیار شهرداری قرار می دهیم.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان