تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 38025
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان – معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی از مسئولان سازمان منطقه آزاد اروند خواست تا به وعده خود در پرداخت اعتبار برای ساخت مراکز جامع سلامت در سطح شهرستان آبادان و خرمشهر عمل کند. 

شهرام ترحمی در گفت و گو با بخش مهر با اشاره به توافق میان سازمان منطقه آزاد اروند و وزارت بهداشت از قرار پرداخت اعتبار ۱۰ میلیارد تومانی این سازمان برای ساخت مراکز جامع سلامت در شهرستانهای آبادان و خرمشهر خبر داد و گفت: به رغم آنکه وزارت بهداشت سهم خود را از این توافق پرداخت کرده اما متاسفانه سازمان منطقه آزاد اروند تاکنون در این باره اقدامی نکرده است. 

وی افزود: در صورت پرداخت اعتبار یاد شده از سوی این سازمان، وضعیت مراکز بهداشتی و درمانی در سطح این دو شهرستان بهبود می یابد. 

ترحمی در پاسخ به سئوالی مبنی بر تصمیم شان برای بهبود وضعیت درمانگاه پنج مهر آبادان واقع در امیری اظهار کرد: در زمان حاضر این درمانگاه وضعیت خوبی ندارد و برای بهبود آن دو برنامه کوتاه مدت و بلند مدت را در دست انجام داریم. 

معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی آبادان تصریح کرد: برنامه کوتاه مدت پیش بینی شده برای اجرا آن است که پایگاه دیگری را در نزدیکی این محل ایجاد و راه اندازی کنیم تا بار این مرکز شکسته شود. 

ترحمی از انجام بازسازی و نوسازی این درمانگاه به عنوان برنامه بلند مدت پیش بینی شده نام برد و گفت: برنامه ما در این باره دعوت از سرمایه گذاران بخش خصوصی است. 

وی افزود: به رغم تلاشهای انجام شده فراوان، تاکنون سرمایه گذاری را در سطح شهرستان برای انجام این کار پیدا نکرده ایم اما همچنان پیگیریم.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان