شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
حمید زنگنه - نماینده مردم اهواز
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 3656
تاریخ انتشار: سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ - ۰۵:۲۸

معاون سازمان ها و ادارات ستاد امر به معروف و نهی از منکر خوزستان گفت: علیه ادارات و سازمان هایی که نیروی کار و کالا از خارج استان وارد می کنند، اعلام جرم می کنیم.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

عصر اهواز – حجت الاسلام سید محمدرضا مرعشی دوشنبه در یکصد و پنجاه و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اهواز، با اشاره به جایگاه امر به معروف و نهی از منکر اظهار کرد: امر به معروف، تنها پرداختن به حجاب و بدپوشی و ناهنجاری اخلاقی را شامل نمی شود، بلکه هدف این است که به مساله رضایتمندی مردم و مسائل حکومتی و تخلفاتی که در ادارات و سازمان ها اتفاق می افتد نیز ورود کنیم.

وی گفت: گروه های بازرسی ستاد امر به معروف و نهی از منکر خوزستان راه اندازی شده و این گروه ها نحوه استخدام نیروی انسانی و خرید کالا در سازمان ها و ادارات را بررسی می کنند.

مرعشی افزود: ادارات و سازمان هایی که به جای بکارگیری نیروی انسانی بومی، نیروهای غیربومی را استخدام می کنند و به جای خرید از تولیدات خوزستان، از سایر استان ها کالا وارد می کنند، برخلاف طرح اقتصاد مقاومتی عمل می کنند و ستاد امر به معروف و نهی از منکر علیه آنها اعلام جرم می کند.

وی تصریح کرد: برخی از مدیران زیر پرچم اقتصاد مقاومتی نمی آیند و از دیگر استان ها نیروی کار و کالا وارد می کنند، این در حالیست که خوزستان از مشکل بیکاری رنج می برد و رتبه دوم نرخ بیکاری در کشور را دارد.

مرعشی اضافه کرد: در یک مورد از بازرسی ها، یکی از ادارات استان سفارش بسیار زیادی لباس و امکانات اولیه خارج از استان داده بود که با این مساله برخورد شد.

وی همچنین شهرداری اهواز را یکی از نهادهای مرتبط با شهروندان دانست و با انتقاد از عملکرد فرهنگی این نهاد گفت: در شهر تابلوهای تبلیغاتی حاوی پیام ها و آموزش های فرهنگی وجود ندارد و شهرداری در اماکن عمومی و فضاهای تفریحی خود، برنامه منسجم فرهنگی اجرا نکرده است.

در این جلسه هوشنگ شیرمردی رئیس شورای اسلامی شهر اهواز به عنوان رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر شورای شهر معرفی شد.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
حمید زنگنه - نماینده مردم اهواز

اخبار ایران و جهان
حمید زنگنه - نماینده مردم اهواز