دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 3656
تاریخ انتشار: سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ - ۰۵:۲۸

معاون سازمان ها و ادارات ستاد امر به معروف و نهی از منکر خوزستان گفت: علیه ادارات و سازمان هایی که نیروی کار و کالا از خارج استان وارد می کنند، اعلام جرم می کنیم.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

عصر اهواز – حجت الاسلام سید محمدرضا مرعشی دوشنبه در یکصد و پنجاه و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اهواز، با اشاره به جایگاه امر به معروف و نهی از منکر اظهار کرد: امر به معروف، تنها پرداختن به حجاب و بدپوشی و ناهنجاری اخلاقی را شامل نمی شود، بلکه هدف این است که به مساله رضایتمندی مردم و مسائل حکومتی و تخلفاتی که در ادارات و سازمان ها اتفاق می افتد نیز ورود کنیم.

وی گفت: گروه های بازرسی ستاد امر به معروف و نهی از منکر خوزستان راه اندازی شده و این گروه ها نحوه استخدام نیروی انسانی و خرید کالا در سازمان ها و ادارات را بررسی می کنند.

مرعشی افزود: ادارات و سازمان هایی که به جای بکارگیری نیروی انسانی بومی، نیروهای غیربومی را استخدام می کنند و به جای خرید از تولیدات خوزستان، از سایر استان ها کالا وارد می کنند، برخلاف طرح اقتصاد مقاومتی عمل می کنند و ستاد امر به معروف و نهی از منکر علیه آنها اعلام جرم می کند.

وی تصریح کرد: برخی از مدیران زیر پرچم اقتصاد مقاومتی نمی آیند و از دیگر استان ها نیروی کار و کالا وارد می کنند، این در حالیست که خوزستان از مشکل بیکاری رنج می برد و رتبه دوم نرخ بیکاری در کشور را دارد.

مرعشی اضافه کرد: در یک مورد از بازرسی ها، یکی از ادارات استان سفارش بسیار زیادی لباس و امکانات اولیه خارج از استان داده بود که با این مساله برخورد شد.

وی همچنین شهرداری اهواز را یکی از نهادهای مرتبط با شهروندان دانست و با انتقاد از عملکرد فرهنگی این نهاد گفت: در شهر تابلوهای تبلیغاتی حاوی پیام ها و آموزش های فرهنگی وجود ندارد و شهرداری در اماکن عمومی و فضاهای تفریحی خود، برنامه منسجم فرهنگی اجرا نکرده است.

در این جلسه هوشنگ شیرمردی رئیس شورای اسلامی شهر اهواز به عنوان رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر شورای شهر معرفی شد.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان