کد خبر: 347397
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۲

عصر اهواز -
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 12500

به گزارش ایرنا فریدون روغنی زادگان روز چهارشنبه در نشست کارگروه منطقه ای بررسی خسارت وارده به کشاورزان با موضوع استمهال تسهیلات بانکی کشاورزان خسارت دیده از حوادث غیرمترقبه در سالن جلسات فرمانداری دزفول افزود:فهرستی از خسارت وارده به بخش کشاورزی دزفول با نظارت جهاد کشاورزی و کارگروه محلی از سوی بانک های عامل تعیین و به مدیریت بحران استان و کشور ارسال شده است .
وی افزود:طبق محاسبه و ارزیابی صورت گرفته کشاورزان دزفول در سال زراعی ۹۴-۹۳ بالغ بر ۴۰۰ میلیارد ریال و در سال ۹۵ نیز رقمی معادل ۶۰۰ میلیارد ریال از بیمه طلب دارند .
روغنی زادگان اظهار کرد:استاندار خوزستان برای حل این موضوع و پرداخت خسارت ناشی از سیل و مطالبات کشاورزان از بیمه به صورت مستقیم از طریق معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه وارد عمل شده است.
وی با اشاره به اینکه مطالبات کشاورزان با پیگیری استاندار در هفته آینده پرداخت می شود گفت:خسارت دیدگان ناشی از حوادث غیرمترقبه شامل کشاورزان ،دامداران واحدهای مرغداری و دیگر زیرمجموعه های بخش کشاورزی می باشند.
رئیس عمران و برنامه ریزی فرمانداری ویژه دزفول گفت:طبق ابلاغ صادره از سوی استاندار خوزستان،کلیه بانک های عامل موظف اند در مدت ۲ هفته دستورالعمل این آئین نامه را اجرایی کنند.منبع: عصر اهواز
برچسب ها: ,
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان