کد خبر: 346954
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۹

عصر اهواز - همکاری امیر آهن جان معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری اهواز با بسیج، مساجد، هیأت امنای محله های اهواز قابل تشکر و قدر دانی است.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 12500
آیت الله کعبی

آیت الله کعبی

به گزارش عصر اهواز ، حضرت آیت الله کعبی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با حضور در مراسم شام غریبان در بین الحرمین اهواز، ضمن تشکر از تمام هیأت های عزاداری و معاونت فرهنگی شهرداری اهواز، اظهار کرد: معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری اهواز مراسم بین الحرمین در شب عاشورا را به طرز با شکوهی فضاسازی و برگزار کرد.
آیت الله شیخ عباس کعبی در پاسخ به این که برگزاری این برنامه چه تاثیری بر جوانان دارد، گفت: این مراسم هویت حسینی و عشق حسینی را در دل ها احیا و ذهن ها را از انجام گناه پاک می کند و یک جریان عظیم عاطفی برای حرکت به سمت باورها و ارزش های دینی ایجاد می کند.
آیت الله کعبی در پایان حضور معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری اهواز در اجرای مراسم های مذهبی را قابل تشکر دانست و عنوان کرد: همکاری امیر آهن جان معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری اهواز با بسیج، مساجد، هیأت امنای محله های  اهواز قابل تشکر و قدر دانی است.
گفتنیست امسال نیز برای هشتمین سال متوالی در بلوار ساحلی کیانپارس مراسمی با عنوان شبهای بین الحرمین اهواز با همت و مدیریت امیر آهن جان معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار اهواز برگزار گشت.


منبع: عصر اهواز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان