کد خبر: 346932
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۴

عصر اهواز - معاون سابق سیاسی و اجتماعی استاندار خوزستان گفت: متاسفانه در این دوره کسانی هستند که برای رسیدن به مسؤولیت‌ها و پست‌ها دست به هر کاری می‌زنند.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 51200

فرج‌الله خبیر ظهر امروز در مراسم تودیع خود که در محل سالن جلسات حوزه استاندار برگزار شد با بیان اینکه این دوره از تمام دوران مسؤولیتم سخت‌تر بود توضیح داد: متاسفانه در این دوره کسانی هستند که برای رسیدن به مسؤولیت‌ها و پست‌ها دست به هر کاری می‌زنند.

معاون سابق سیاسی استاندار خوزستان با اشاره چالش‌هایی که ممکن است در این معاونت وجود داشته باشد گفت: پاسخگویی به سلایق مختلف، بخش اداری، شرایط دولتی که روی کار بود، توانمندی و شرایط افراد و… مشکلات خاص خود را داشت.

وی با اشاره به عملکرد حوزه معاونت سیاسی اجتماعی در زمان تصدی خود عنوان کرد: شرایط فعالیت برای احزاب و گروه‌های سیاسی، سازمان‌های مردم‌نهاد فراهم شد به‌طوری که به گونه بی‌سابقه‌ای سبب نشاط و دگرگونی فضای سیاسی استان شد.

فرج‌الله خبیر متذکر شد: فعالیت‌ سازمان‌های مردم‌نهاد بیش از ۲۰۰ برابر افزایش پیدا کرد و این عدد قابل توجهی در حوزه فعالیت سازمان‌های مختلف مردم‌نهاد شد.

وی با بیان اینکه در حوزه‌های کارگری با وجود مشکلات اقتصادی و تورم در استان و کشور چالش کارگری در استان را رفع کردیم خاطرنشان کرد: مشکلات کارگری در مدت زمان کوتاه مدیریت و در این بخش دچار چالش‌های عمیق نشدیم.

خبیر با اشاره به مشکلات واحد‌های صنعتی در استان گفت: کمیسیون اقتصادی فقط محل حل مشکلات اقتصادی نبود بلکه مدام کارگران در آن رفت و آمد می‌کردند.

 منبع: عصر اهواز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان