کد خبر: 345690
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۵

عصر اهواز - هوشنگ شیرمردی رئیس شورای اسلامی کلانشهر اهواز: گفت : زمینهای زیادی با کاربری مذهبی به عنوان سرانه در شهر داریم که تا کنون استفاده بهینه از آنها نشده و بعضاً هم مورد سو استفاده و حیف و میل قرار گرفته اند که لازم است توسط شهرداری شناسایی و برنامه ریزی گردد.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 12500

هوشنگ شیرمردی

هوشنگ شیرمردی رئیس شورای شهر اهواز

هوشنگ شیرمردی رئیس شورای شهر اهواز

به گزارش عصر اهواز ، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی کلانشهر اهواز ، دکتر هوشنگ شیرمردی ضمن تسلیت ایام محرم گفت: زمینهای زیادی با کاربری مذهبی به عنوان سرانه در شهر داریم که تا کنون استفاده بهینه از آنها نشده و بعضاً هم مورد سو استفاده و حیف و میل قرار گرفته اند که لازم است توسط شهرداری شناسایی و برنامه ریزی گردد.

هوشنگ شیرمردی در ادامه افزود:  از آنجائیکه مومنین علاقمندی هستند که خواهان ساخت مسجد و تکایا برای برگزاری مراسم مذهبی و دینی می باشند در اختیار آنها بصورت هیئت امنا قرار بگیرندوکمک بشود.

وی گفت: در کنار ساخت مکانهای مذهبی که گفتم میتوان هیئت ها را شناسنامه دار، سازماندهی وکمک و با نظر علما و متخصصین نظارت کرد و از هرگونه مزاحمت اجتماعی آنها جلوگیری بعمل آورد.

رئیس شورای شهر اهواز بیان کرد: در رابطه با زمینهایی که سرانه خدماتی، آموزشی و فرهنگی هستند برای جلوگیری از حیف و میل آنها و استفاده بهینه برنامه های مفصلی داریم که بعد برسی کارشناسی و هماهنگی با دستگاه های زیربط اعلام خواهیم کرد.

هوشنگ شیرمردی افزود: که خروجی اینها میتواند بخشی از عملکرد مثبت وکار آمد معاونت فرهنگی برای شهر وشهرواندان عزیز باشد.

رئیس شورای اسلامی کلانشهر اهواز در پایان گفت: ان شا الله توفیقی باشد که بتوانیم هم از شور و شعور عاشورایی که هر دو برکتند استفاده شایسته را بنماییم.

پیشنهاد ما:  هیئت رئیسه شورای شهر اهواز انتخاب شد/هوشنگ شیرمردی رئیس و علی ناصری نائب رئیس شورا شدندمنبع: عصر اهواز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان