کد خبر: 345662
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۱

عامل جنایت آتش‌سوزی در شوش که مادرش را کشت دستگیر شد.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 8631


عامل جنایت آتش‌سوزی در شوش که مادرش را کشت دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز،معتاد شوشی که شنبه شب، خانه برادر و مادر خود را به آتش کشاند و سرانجام باعث مرگ مادرش به علت شدت سوختگی شد، توسط نیروی انتظامی شوش به دام افتاد.

بازمانده حادثه آتش‌سوزی خانه مسکونی که شنبه‌شب در روستای ابوذر غفاری از توابع شهرستان شوش اتفاق افتاد، وقوع آن را که منجر به مرگ مادر خانواده شد، عمدی خواند و اظهار داشت: پسر معتاد خانواده که مردی ۳۸ ساله است با ریختن بنزین اقدام به آتش‌سوزی کرده بود.

موضوعی که توسط دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شوش نیز تأیید شد؛ مصطفی نظری در این ارتباط خبر از دستگیری عامل این جنایت هولناک داد و گفت: عامل این آتش‌سوزی که معتاد به مواد مخدر است توسط نیروی انتظامی دستگیر شده است.

وی با بیان اینکه مادر خانواده به علت شدت سوختگی جان باخت، افزود: این شخص تحت بازجویی است تا ابعاد این جنایت به درستی روشن شود.

‌در رسانه‌های محلی نیز آمده است که عامل این جنایت به شیشه و هروئین اعتیاد داشته و سابقه شرارت و درگیری نیز دارد.

در این حادثه که شب گذشته اتفاق افتاد، مردی ۳۸ ساله با ریختن بنزین، اقدام به سوزاندن مادر و برادر خود در حالی که خواب بودند کرده بود، وی پس از این اقدام و در حالی که مادر و برادرش در حال سوختن بودند، از ورود نیروهای امداد به داخل خانه و نجات مصدومان ممانعت می‌کرد؛ اقدامی هولناک در ماه محرم‌الحرام که باعث تأثر اهالی منطقه شده است.

انتهای پیام/ومطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان