یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 345565
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۰

امتیاز خبر: 94 از 100 تعداد رای دهندگان 7231


مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی در سخنانی حمله تروریستی به نیروگاه های هسته ای را جدی دانست.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی در اظهاراتی حملات تروریستی به نیروگاه های هسته ای را جدی توصیف کرد.

«یوکیا آمانو» مدیر کل آژانس ین المللی انرژی اتمی امروز پس از دیدار با «فرانک والتر اشتان مایر» وزیر خارجه آلمان با اشاره به حملات سایبری به یک نیروگاه اتمی در دو سه سال گذشته، حمله تروریستی به چنین نیروگاه هایی را جدی اعلام کرد.

مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی ادامه داد: وجود اینگونه مخاطرات فرضی نیست. مسأله حمله سایبری به تأسیسات یا برنامه ها و فعالیت های هسته ای راباید جدی گرفت.

وی بدون ارائه توضیحاتی خاص در ادامه تأکید کرد که حمله سایبری به یک نیروگاه اتمی وقفه ای را در فعالیتهای آن ایجاد کرده بود.

«یوکیا آمانو» همچنین بدون اشاره به جزئیات بیشتری اظهار داشت که چهار سال قبل فردی تلاش کرد تا با قاچاق مقداری اورانیوم غنی شده با درجه خلوص بالا، به ساخت «بمب کثیف» مبادرت ورزد.منبع: مهر
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان