کد خبر: 345465
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۶

مشاور عالی فدراسیون بدمینتون جمهوری اسلامی ایران به ظرفیت بالای خوزستان در رشته بدمینتون اشاره داشت.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 8631


مشاور عالی فدراسیون بدمینتون جمهوری اسلامی ایران به ظرفیت بالای خوزستان در رشته بدمینتون اشاره داشت.

به گزارش خبرگزاری سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز، ابوالفضل مهاجر بختیاری، مشاور عالی فدراسیون بدمینتون جمهوری اسلامی ایران در مجمع انتخاب رئیس هیات بدمینتون خوزستان در اداره کل ورزش و جوانان خوزستان گفت: باتوجه به ارزیابی های مختلفی که صورت گرفته و ظرفیت هایی که در این استان وجود دارد خوزستان جایگاه خوبی در کشور داشته و امید است این جایگاه همواره ارتقا پیدا کند.

وی افزود:همچنین باتوجه به امرمهم استعدادیابی و استعداد پروری و هماهنگی هرچه بیشتر با وزارت آموزش و پرورش و اداره کل استان، امیدواریم شاهد رشد هرچه بیشتر ورزش خوزستان در این رشته باشیم.

مشاورعالی فدراسیون بدمینتون ایران ادامه داد: خوزستان این ظرفیت را دارد که جزو سه تیم برتر کشور باشد و این امر با استفاده حداکثری از ظرفیت های موجود در این استان محقق خواهد شد.

وی بیان کرد: با توجه به ظرفیت های خوبی که در این استان وجود دارد در مسابقات بین المللی فجر نیز که در بهمن ماه هرسال برگزار می شود خوزستان سهم قابل توجهی در تیم ملی خواهد داشت.

مهاجر بختیاری گفت: با حمایت اداره ورزش و جوانان استان و همت ورزشکاران این رشته، به زودی شاهد شکوفایی هرچه بیشتر رشته بدمینتون در خوزستان خواهیم بود.

 انتهای پیام/ممطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان