کد خبر: 345342
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۵

امتیاز خبر: 95 از 100 تعداد رای دهندگان 11741


شادگان ـ معاون فرماندار شادگان از تشکیل پنج کمیته شورای اشتغال در شهرستان خبر داد و گفت: این کمیته ها در راستای تسریع در وصول به اهداف و سیاست های اقتصاد مقاومتی تشکیل شده است.

نعمت اله آلبوغبیش در گفت وگو با خبرگزاری مهر اظهار کرد: این کمیته ها نقش موثری در تصمیم سازی و تصمیم گیری در جهت تحقق اهداف و سیاستهای توسعه اقتصادی و سرمایه گذاری و وصول به اهداف و سیاستهای اقتصاد مقاومتی ایفا خواهند کرد .

وی تصریح کرد: کمیته های مورد نظر شامل کمیته برنامه ریزی و توسعه اشتغال با مسئولیت اداره صنعت معدن و تجارت، کمیته برنامه ریزی و توسعه اشتغال بانوان با مسئولیت کمسیون بانوان، کمیته برنامه ریزی و توسعه اشتغال روستائیان با مسئولیت مدیریت جهاد کشاورزی، کمیته ارزیابی بازار کار با مسئولیت اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی و کمیته هدفمندکردن آموزشها در راستای بازار کار با مسئولیت مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان و عضویت دستگاههای اجرایی مرتبط بوده و تصمیمات و مصوبات این کمیته ها پس از جمع بندی و اولویت بندی و رعایت ضرورت ها جهت تصویب نهایی در جلسات شورای اشتغال شهرستان مطرح می شود .

معاون فرماندار شادگان یادآور شد: تاکنون بیش از سه هزار و ۵۰۰ بیکار جویای کار در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ثبت نام کرده اند که اکثراً دارای تحصیلات دانشگاهی هستند .منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان