کد خبر: 345319
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۴

امتیاز خبر: 95 از 100 تعداد رای دهندگان 11741


دزفول ـ دادستان عمومی و انقلاب دزفول از دستگیری ۹ نفر در رابطه با درگیری خونین دو طایفه در کوی مدرس این شهر خبر داد.

احمد قهرمانی در گفت وگو با خبرگزاری مهر اظهار کرد: ۱۵ مهرماه یک فقره درگیری بین اعضای دو طایفه در کوی مدرس شهرستان دزفول اتفاق افتاد که این درگیری منجر به کشته شدن یک نفر و زخمی شدن هشت تن دیگر شد که حال یک نفر آنان وخیم گزارش شده است.

وی افزود: این درگیری از یک مشاجره لفظی کوچک آغاز شد، سپس اعضای یک طایفه به منزل یکی از اعضای طایفه دیگر هجوم بردند، اهالی منزل نیز برای راندن مهاجمان اقدام به تیراندازی با اسلحه شکاری کردند که در نتیجه تیراندازی یک نفر کشته و تعدادی زخمی شدند.

دادستان عمومی و انقلاب دزفول گفت: دراین رابطه ۹ نفر دستگیر شدند که این افراد سابقه کیفری در پرونده خود دارند.

قهرمانی یادآور شد: اکنون آرامش در منطقه برقرار شده و با دعوت از اعضای دو طایفه، از آنان خواسته شده هیچ اقدام خودسرانه ای نداشته باشند.

وی ادامه داد: همچنین اعضای شورای حل اختلاف این شهرستان در حال گفت وگو با اهالی منطقه برای ایجاد صلح و سازش میان طرفین درگیری و دعوت به استفاده از راهکارهای قانونی هستند.

دادستان عمومی و انقلاب دزفول در پایان به شهروندان هشدار داد حرمت ماه محرم را نگه دارند و چنانچه شاهد مشاجره میان دو یا چند نفر بودند به ادامه آن دامن نزنند و به آشتی میان طرفین کمک کنند تا شاهد این گونه اتفاقات تلخ نباشیم.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان