کد خبر: 345287
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۰۷:۰۲

امتیاز خبر: 95 از 100 تعداد رای دهندگان 11741


اهواز ـ نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی بر لزوم رفع تبعیض و مشکلات زیست محیطی در سطح استان تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، ‌ علی ساری در نشست با آیت الله عباس کعبی و آیت الله محسن حیدری، دو تن از اعضای مجلس خبرگان رهبری با تسلیت ماه محرم اظهار کرد: هم‌اندیشی و مشاوره با آیات عظام و مراجع عالی همواره برای ما مایه مباهت بوده است.

وی افزود: هم‌افزایی نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در پیگیری مشکلات و مسائل کلان استان تاثیرگذار است.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این‌که رفع تبعیض از مطالبات مردم استان است، گفت: همواره مردم در خصوص مسئله تبعیض از ما سوال می‌کنند و خواستار برطرف شدن آن هستند و به همین جهت لازم است که تبعیض در استان رفع شود.

وی ادامه داد: در خصوص رفع تبعیض پیگیری‌های بسیاری انجام داده‌ایم و این موضوع را در هیئت دولت دنبال کردیم. در نشست با معاون اول رئیس جمهور به صراحت به لزوم رفع تبعیض تاکید کرده‌ایم.

ساری در خصوص مشکلات زیست محیطی اضافه کرد: موضوع ریزگردها به صورت ویژه در دستور کار است و در مرکز در این خصوص پیگیری‌ها به شدت دنبال می‌شود.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم توجه ویژه به مسایل زیست محیطی خوزستان عنوان کرد: دیدارهای با برخی وزراء و اعضای دولت در خصوص مساله ریزگرد داشتیم و لازم است که در مورد ریزگردها اقدمات اساسی و جدی صورت گیرد و فعالیت‌ها با سرعت بیشتری انجام شود.

وی به مشکل بیکاری در استان اشاره کرد و عنوان کرد: در حال حاضر بیکاری بزرگ ترین مشکل استان است و باید راهکارهای اساسی برای رونق اشتغال و حل مشکل بیکاری ایجاد شود.

ساری در پایان بیان کرد: در خصوص مسائل استان باید اهتمام جدی صورت گیرد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان