یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 345239
تاریخ انتشار: شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۰

حجم صادرات خرما 5 میلیون و 606 هزار و 630 کیلوگرم بوده است.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 8631

[ad_1]

حجم صادرات خرما ۵ میلیون و ۶۰۶ هزار و ۶۳۰ کیلوگرم بوده است.

به گزارش خبرگزاری سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز،مدیرکل استاندارد استان خوزستان گفت: در شش ماهه نخست امسال تعداد ۲۶۶ فقره گواهینامه انطباق کالا با استاندارد ملی ایران برای محموله‌های صادراتی واحدهای بسته بندی خرما در سطح استان خوزستان صادر شده که این امر پس از بازرسی و نمونه برداری از محموله‌ها و حصول اطمینان از انطباق آن‌ها با استانداردهای ملی مربوطه صادر می‌شود.

رضا دهدشتی‌زاده گفت: ۲۶۶ مورد بازرسی و نمونه برداری نیز از محموله‌های صادراتی خرما در سطح استان خوزستان انجام شده است.

وی خاطر نشان کرد: حجم صادرات خرما در این مدت ۵ میلیون و ۶۰۶ هزار و ۶۳۰ کیلوگرم بوده که به کشورهای امارات، قزاقستان، قرقیزستان، مجارستان، نیوزلند، آفریقای جنوبی، لبنان، روسیه، استرالیا، ترکیه، تاجیکستان، چک، لهستان، سنگاپور، رومانی، اکراین، چین، تایلند، فیجی، دبی، لیتوانی و کانادا صادر شده است.

دهدشتی‌زاده گفت: مبادی خروجی محموله‌های خرما نیز بندرعباس، سرخس، بندرلنگه، بندرانزلی، آستارا، بازرگان، خرمشهر و بندر امیرآباد است.

انتهای پیام/و

[ad_2]مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان