کد خبر: 345135
تاریخ انتشار: جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۱

عصر اهواز - مسئولین در اجرای امر به معروف و نهی از منکر جدی باشند که ان شاءالله دستاوردهای خوبی خواهد داشت.
امتیاز خبر: 100 از 100 تعداد رای دهندگان 12500

آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان

به گزارش عصر اهواز – آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به۱۶ مهرماه، روز نیروی دریایی سپاه پاسداران اظهار کرد: در سال ۶۶ مبارزه ای میان نیروی دریایی سپاه و آمریکا انجام شد و در این واقعه علاوه بر شهادت چند تن از فرماندهان سپاه، پیروزی هایی به دست آمد.

دهه امر به معروف و نهی از منکر و گرامیداشت شهادت شهید خلیلی، اظهار کرد: به برکت خون شهید خلیلی قانون خوب و مفصلی در خصوص امر به معروف و نهی از منکر در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید.

وی افزود: مسئولین در اجرای امر به معروف و نهی از منکر جدی باشند که ان شاءالله دستاوردهای خوبی خواهد داشت.

خطیب نماز جمعه اهواز با گرامیداشت روز پست اظهار کرد: در سالهای دفاع مقدس، پست ارتباط را با رزمندگان و خانواده های آنان برقرار کرده بود.

امام جمعه اهواز در ادامه خطبه های نماز جمعه، با اشاره به بدعهدی های آمریکا عنوان کرد: اخیراً در دعوت آمریکا از روسیه برای مذاکره درباره سوریه، مشخص شد که آمریکایی ها هدفی جز خدعه، نیرنگ، تضعیف دولت سوریه و تقویت تروریست ها ندارند.

نماینده ولی فقیه در استان خاطرنشان کرد: رهبر انقلاب نیز همیشه این موضوع را هشدار دادند که باید مواظب شیطنت آنها باشیم.منبع: عصر اهواز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان