کد خبر: 345008
تاریخ انتشار: جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵ - ۰۱:۴۳

فرمانده انتظامی خوزستان از اجرای طرح همیار محرم برای برقراری نظم وانظبات در ایام سوگواری محرم خبر داد.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 8631


فرمانده انتظامی خوزستان از اجرای طرح همیار محرم برای برقراری نظم وانظبات در ایام سوگواری محرم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز، محمدرضا اسحاقی، فرمانده انتظامی خوزستان گفت: همیاران محرم با ماموران ناجا در ارتباط هستند و با همکاری هم نظم و انضباط را در ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان برقرار می‌کنند.

وی اظهار داشت: همزمان با فرارسیدن ماه محرم الحرام و ایام سوگواری حضرت اباعبدالله‌الحسین (ع) طرح‌های ویژه‌ای در خوزستان از سوی نیروی انتظامی اجرا می‌شود.

اسحاقی در ادامه به معرفی برخی از طرح‌های ویژه نیروی انتظامی خوزستان در ایام محرم اشاره کرد و افزود: از مردم عزیزی که در ایام محرم به عزاداری می‌پردازند و در هیئات عضو هستند به عنوان همیار محرم استفاده می‌شود.

فرمانده انتظامی خوزستان بستن بازوبندهای خاص را از نشانه‌های همیاران محرم بیان کرد و گفت: این افراد وظیفه برقراری نظم و انضباط را در هیئت، حسینیه و مسجد محل خودشان را بر عهده دارند.

وی اضافه کرد: همیاران محرم با ماموران ما در ارتباط هستند و با همکاری هم نظم و انضباط را در ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان برقرار می‌کنیم.

اسحاقی گفت: امیدوارم ما نیز به عنوان نیروهای انتظامی و خادمان مردم با برقراری نظم و امنیت برای سوگواران حسینی در ثواب عزاداری ارادتمندان به حضرت عبدالله الحسین (ع) شریک شویم و مورد شفاعت آن حضرت قرار بگیریم.

فرمانده انتظامی خوزستان از برگزاری مراسم‌های گوناگون در ایام محرم برای پرسنل نیروی انتظامی خوزستان خبر داد و گفت: هر روز صبح برنامه عزاداری حضرت اباعبدالله‌الحسین (ع) و برنامه‌های مرتبط با این روزها را برای نیروهای خود اجرا می‌کنیم.

انتهای پیام/ممطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان