یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 344874
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۱

امتیاز خبر: 95 از 100 تعداد رای دهندگان 11741


شادگان ـ معاون فرماندار شادگان بر لزوم تسریع درتکمیل طرح انتقال آب کارون به تالاب و ساختمان مرکز بازدیدکنندگان تالاب بین المللی شادگان تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، نعمت اله آلبوغبیش صبح امروز پنج شنبه در جلسه کمیته محلی تالاب بین المللی شادگان که با حضور معاون اداره کل حفاظت محیط زیست استان و هیئت همراه، نماینده دفترمطالعات و حفاظت ازتالابهای کشور، جوامع محلی و اعضای کمیته مذکور در محل فرمانداری تشکیل شد، بر لزوم تسریع درتکمیل طرح انتقال آب کارون به تالاب و ساختمان مرکز بازدیدکنندگان تالاب بین المللی شادگان توسط اداره کل حفاظت محیط زیست استان تأکید کرد وافزود: اداره کل حفاظت محیط زیست استان به وعده های داده شده درراستای افتتاح این دو پروژه عمل کند.

وی همچنین تأمین حقابه تالاب بین المللی شادگان ازسد مارون و رودخانه جراحی را ضروری دانست و اظهار کرد: طرح انتقال آب بین حوزه ای کارون به جراحی که مطالعات آن توسط سازمان آب و برق استان انجام شده اخیراً با پیگیری رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان موافقت اولیه اجرای این طرح از طریق استاندارخوزستان اخذ شده است.

معاون فرماندار شادگان افزود: در صورت اجرا این طرح، به اندازه کافی آب مورد نیاز تالاب را تأمین می کند که در این راستا مستلزم پیگیری مستمر توسط دستگاههای اجرایی ذیربط است.

آلبوغبیش با انتقاد ازعدم تشکیل به موقع جلسات کمیته های محلی و استانی توسط اداره حفاظت محیط زیست شهرستان و استان به عنوان دبیران این دو کمیته تصریح کرد: اجرای برنامه جامع مدیریت تالاب بین المللی شادگان که با افق چشم انداز ۲۵ ساله و هدف کلان حفاظت، احیا و پایدارسازی ارزشهای طبیعی تالاب به منظور تسهیل درتصمیم سازی و تصمیم گیری تهیه شده، مستلزم تشکیل منظم و مستمر جلسات کمیته های ذکر شده و کارگروههای ذیربط شامل آب و کشاورزی، تنوع زیستی و توسعه پایدار و جلب مشارکتهای مردمی است.

وی خاطرنشان کرد: برنامه مدیریت جامع تالاب بین المللی شادگان با همکاری سازمان ملل متحد، صندوق تسهیلات جهانی محیط زیست، دفتر حفاظت از تالابهای کشور و با مشارکت نهادهای دولتی و جوامع محلی و تشکل های غیردولتی تهیه و تنظیم شده و سند آن به امضای معاون رئیس جمهور، استاندار و رؤسای سازمان آب و برق، حفاظت محیط زیست وسازمان جهاد کشاورزی استان رسیده و قطعاً با اجرای این برنامه اهداف تعیین شده محقق خواهد شد.

کشته شدن سالانه ده ها نفر در جاده شادگان ـ دارخوین

جانشین رئیس کمیته محلی تالاب بین المللی شادگان در ادامه، به کشته شدن سالانه ده ها نفر در جاده شادگان ـ دارخوین اشاره کرد و گفت: نامناسب بودن این محور به طور مستمر باعث کشته شدن چند خانواده به صورت دسته جمعی شده و صدور مجوز اداره کل حفاظت محیط زیست استان جهت احداث باند دوم، کاهش شدید تلفات جانی و مالی را به دنبال خوهد داشت.

معاون فرماندار شادگان در پایان تأکید کرد: بر همین اساس، مجوز مورد نیاز راه و شهرسازی باید هر چه سریعتر صادر شود.

به گزارش مهر،   موضوع اصلی جلسه، بازنگری برنامه مدیریت جامع تالاب بین المللی شادگان بوده که به دلایل مختلف مطرح شده، مورد موافقت قرار نگرفت.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان