یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 344802
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ - ۰۷:۲۷

اخیراً در برخی از معابر تهران، خودروهایی مشاهده می شوند که برای مخدوش کردن پلاک خودروی خود از نوار چسب مشکی رنگ استفاده میکنند.
امتیاز خبر: 99 از 100 تعداد رای دهندگان 215041

تغییر شماره پلاک خودرو با نوار چسب

در برخی از معابر تهران، خودروهایی مشاهده می شوند که برای مخدوش کردن پلاک خودروی خود از نوار چسب مشکی رنگ برای تغییر برخی از اعداد مانند تغییر عدد ۲ به ۳ استفاده می کنند.

پوشاندن پلاک خودرو توسط رانندگان متخلف برای فرار از ثبت تخلفات راهنمایی و رانندگی توسط دوربین های هوشمند پلیس، مسئله ای است که برخورد دقیق تر و قاطع تر پلیس راهنمایی و رانندگی را طلب می کند.

شماره پلاک خودرو

کاربرد نوار چسب در مخدوش کردن پلاک خودرو

مخدوش کردن شماره پلاک خودرو با نوار چسب + عکسمنبع: نمناک
برچسب ها: ,
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان