کد خبر: 344611
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۷

استاندار خوزستان از طرح توسعه حرم حضرت دانیال نبی (ع) در شوش خبر داد و گفت: سایر مسایل فرهنگی استان در اولویت کاری استانداری قرار دارند.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 8631


استاندار خوزستان از طرح توسعه حرم حضرت دانیال نبی (ع) در شوش خبر داد و گفت: سایر مسایل فرهنگی استان در اولویت کاری استانداری قرار دارند.

به گزارش خبرگزاری سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز، غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان در حاشیه محفل نورانی شبی با ۷۸ شهید گلگون کفن در حرم مطهر حضرت دانیال نبی (ع) افزود:با وجود محدویت منابع مالی امسال اعتباری برای اجرای طرح توسعه حرم حضرت دانیال (ع) پیش بینی شده است و توسعه حرم در بخش طرح های فرهنگی جزء اولویت های کاری در استان خوزستان قرار گرفته است.

وی بیان داشت :توجه به مسایل فرهنگی از اهمیت ویژه ای در استان خوزستان برخوردار است و در این راستا نیز توجه ویژه ای به طرح توسعه حرم حضرت دانیال (ع) خواهد شد.

استاندار خوزستان زیارت حرم مطهر حضرت دانیال نبی (ع) را همان زیارت حرم مطهر حضرت امیرالمومنین (ع)دانست و بر توجه به بیشتر به این مکان زیارتی تاکید کرد.

شریعتی همچنین در خصوص تغییر احتمالی برخی فرمانداران و مدیران ستادی در استان خوزستان گفت:بررسی لازم انجام شده و در حال تکمیل شدن است ضمن اینکه جمع بندی این است که تغییراتی انجام شود که در آینده این تغییرات و جابجای ها در پیش خواهد بود.

وی در خاتمه با ابراز رضایت از عملکرد فرمانداران و سایر مدیران ستادی در استان افزود: روند کاری در مجموعه استان خوزستان خوب و رضایت بخش است.

انتهای پیام/ممطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان