یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 344575
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۱

عصر اهواز – جناب شیخ کاظم سواری برای حقوق از دست رفته پرسنل شهرداری اهواز که مرتباً ماهیانه عقب افتاده و بسیار کم شده ، دقیقاً چکار کرده اید ؟
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 265005

شیخ کاظم سواری

به گزارش آژانس خبری اهواز (اهوازنا) ، شیخ کاظم سواری عضو محترم دوره چهارم شورای اسلامی شهر اهواز در گفتگویی با یکی از مطبوعات محلی بنام آراس نیوز اظهار داشت: به ادامه آبستراکسیون تا به دست آوردن کمیسیون ها ادامه خواهیم داد.

وی همچنین اعلام کرد است ما در دوره های گذشته هیچگاه حب و بغض را وارد کار نکردیم.

ایشان از تخصص ها نام برد و اینکه باید از متخصصین استفاده کرد.

در انتهای مصاحبه این عضو محترم شورا ضمن اعلام اینکه ما باید کمیسیون ها را بدست بگیریم والا دست از آبستراکیسوین بر نمی داریم مصاحبه را به پایان برد.(اینجا)

نوع بدی از انحصار طلبی و شتابزدگی در مصاحبه و نیز پردازش یک سناریوی دیگر در این نوشته کاملا نموداری از دست های پشت پرده ی فراکسیون اقلیت شورا است.

d987d8afd8a7db8cd8aa d985d985d8a8db8cd986db8c d8b4db8cd8ae daa9d8a7d8b8d985 d8b3d988d8a7d8b1db8c d8b3db8cd8af d8aed984d981 d985d988d8b3d988db8c 300x221 پاسخی به سخنان کاظم سواری عضو شورای چهارم/ انحراف از حق و یا پرده‌پوشی از تخلفات

هدایت ممبینی – شیخ کاظم سواری – سید خلف موسوی

و اما دلایل این مطلب:

ابتدا اینکه هوشنگ شیرمردی رئیس شورای اسلامی شهر اهواز ، هدایت ممبینی را به عنوان ریاست کمیسیون انتخاب کرد و هرگز او را کنار ننهاد لیکن چرا شیخ کاظم سواری چنین اظهارات معکوسی کرده مطبوعات باید از خود ایشان بپرسند.

اما باید گفته شود که جناب آقای هدایت ممبینی نسبت به حضور سید مهدی آلبوشوکه ، با اخلاق‌ترین عضو شورای شهر اهواز معترض بوده است.

حالا این انحصار طلبی است که جناب ممبینی از خود نشان داده یا آنچه شیخ کاظم سواری می گوید؟

اینگونه مظلوم نمایی عضو اقلیت شورا و یا به عبارتی اعلام نوشته های دیکته شده و شتابزده او باعث شد تا به اینچنین مسئله ای به عنوان احجاف بنگرد.

پر مسلم است باید اعلام کنیم به این عضو شورا که در طول سه سال صدارت شما که به قول خودتان اجحافی صورت نگرفته شهرداری به سیر قهقرائی فرود رفت و به آستانه ورشکستگی رسیده است برای این سوال چه جوابی می توانید داشته باشید؟ و یا در طول سه سال گروه اقلیت شورا را به ورطه فراموشی بردید.

در طول سه سال حضور حضرتعالی در شورا در برابر چه درخواست نامتعارفی از سوی شهردار به نفع مردم ایستاده اید؟ آیا شما نماینده شهردار بوده اید نه مردم؟

امیدواریم وضعیت تخلفات در شهرداری که به همراهی و در زمان صدرات فراکسیون لابیرنتی گروه شما صورت گرفته از سوی دستگاه های ذی‌ربط صورت گیرد تا دلایل درگیری آبستراکسیونی شما برای پست های از دست داده بر همه مردم اهواز روشن شود.

d8b4db8cd8ae daa9d8a7d8b8d985 d8b3d988d8a7d8b1db8c d8afd8b1 d8b3d8a7d8b2d985d8a7d986 d8a2d8b1d8a7d985d8b3d8aad8a7d986 d987d8a7 300x200 پاسخی به سخنان کاظم سواری عضو شورای چهارم/ انحراف از حق و یا پرده‌پوشی از تخلفات

شیخ کاظم سواری

برای حقوق از دست رفته پرسنل شهرداری اهواز که مرتباً ماهیانه عقب افتاده و بسیار کم شده تا آنجا که هنوز برخی از سازمان ها حقوق ها را پرداخت نکرده اند، دقیقاً چکار کرده اید ؟

حضرت شیخ بزرگوار آنچنان درگیر تمهید شهردار و مجموعه خود بود که حوزه انتخاباتی خود را فراموش کرده است.

در ضمن شیخ کاظم سواری بزرگوار را به گواه حق طلبی مولای متقیان آگاه می کنیم که حقوق از دست رفته مردم در سوالات ریاست شورا گواه حق طلبی اوست نه دوره چینی متنفعین.

هرگز حتی در زمان دولت دو دوره ای احمدی نژاد مطبوعات اینچنین از وقایع دور نگه داشته نشده بودند که در دوره سه ساله شما اتفاق افتاد.

پرداخت های سلیقه ای روابط عمومی شهرداری اهواز که به روابط خصوصی شباهت بیشتری دارد باعث شده بسیاری از مطبوعات از حقوق حقه خود در قبال آگهی های شهرداری محروم و به این خاطر از رسالت خود مغفول بمانند. (قبلاً در سایت عصر اهواز نیز اشاره شده است)

از حضرت شیخ کاظم سواری باید پرسید آیا آگاهید که بسیاری از پرسنل شهرداری اهواز در این ماه حقوق نگرفته اند و هنوز از حقوق آنان خبری هم نشده است؟

آیا شیخ می داند حقوق و مزایا به اندازه‌ای کم شده است که بسیاری به کار دوم روی برده اند؟

بهتر نیست به عنوان نماینده مردم سخن بگویید تا به عنوان سخنور شهردار؟

آیا این سخنان شیخ کاظم سواری به نوعی انحراف از حق نیست و یا پرده پوشی از تخلفات بی محابا و روشن شهردار اهواز؟

و در پایان شیخ را به نوشته ای از طه حسین، ادیب و نویسنده معروف مصری ارجاع می دهیم مبنی بر این که:

شخصی به نام حارث نزد امام علی(ع) آمد و گفت: آیا به من گمان می بری که می پندارم اصحاب جمل بر گمراهی بوده اند؟
حضرت امیرالمومنین (ع)فرمود:
إنک لم تعرف الحق فتعرف اهله و لم تعرف الباطل فتعرف من اتاه(حکمت ۲۶۲).
تو حق را نشناختی تا اهل آن را بشناسی، و باطل را نشناختی تا پیروان آن را بشناسی.

طه حسین، ادیب و نویسنده معروف مصری، در کتاب علی و بنوه پس از نقل مضمون جملات فوق می نویسد: من پس از وحی و کلام خداوند، جوابی پر جلال تر و شیواتر از این جواب ندیده و نمی شناسم.

 

عصراهواز: انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.منبع: عصر اهواز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان