کد خبر: 344456
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۰۳:۱۲

طرح پايش بازار در ایام محرم و صفر توسط بازرسان اصناف و سازمان صنعت و معدن در سراسر استان اجرا مي‌شود و 250 بازرس در این طرح حضور دارند.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 8631


طرح پایش بازار در ایام محرم و صفر توسط بازرسان اصناف و سازمان صنعت و معدن در سراسر استان اجرا می‌شود و ۲۵۰ بازرس در این طرح حضور دارند.

به گزارش خبرگزاری سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز،معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان از آغاز طرح پایش و کنترل بازار ویژه ایام محرم و صفر خبر داد و گفت: با توجه به آغاز این ایام، بازرسان در سطح استان مکلف شده‌اند تا با افزایش نامتعارف قیمت‌ها برخورد قانونی کنند.

ابوالقاسم کوره چینی ، اظهار کرد: با توجه به افزایش نیاز مردم به اقلام اساسی در این ایام، این طرح در تمام استان اجرایی می‌شود و عمده تمرکز بازرسان نیز بر روی اقلام اساسی پرمصرف خواهد بود.

وی افزود: طرح پایش بازار در ایام محرم و صفر توسط بازرسان اصناف و سازمان صنعت و معدن در سراسر استان اجرا می‌شود و ۲۵۰ بازرس در این طرح حضور دارند.

کوره چینی تصریح کرد: با توجه به این‌که تکایا، هیات‌های مذهبی و مردم در این ایام به نذورات می‌پردازند، میزان مصرف اقلام اساسی افزایش پیدا می‌کند و در این زمینه نیز بازرسان تمرکز بیشتری بر قیمت اقلام اساسی مورد نظر خواهند داشت.

معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان عنوان کرد: علاوه بر بازرسان، مردم نیز در صورت مشاهده هرگونه تخلف می‌توانند با سامانه تلفنی رسیدگی به شکایات مردمی (۱۲۴) تماس بگیرند و تخلفات موردنظر را گزارش دهند و این سامانه در ۲۴ ساعت شبانه‌روز فعال است.

انتهای پیام/ومطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان