کد خبر: 344434
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۰۱:۱۱

فرماندار مسجدسلیمان از لزوم تخصیص اعتبار۱۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان برای تامین زیرساخت های مسکن مهر در این شهرستان خبرداد.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 8631


فرماندار مسجدسلیمان از لزوم تخصیص اعتبار۱۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان برای تامین زیرساخت های مسکن مهر در این شهرستان خبرداد.

به گزارش خبرگزاری سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز، علیرضا گورویی ، فرماندار مسجدسلیمان با اشاره به برگزاری جلسه شورای مسکن این شهرستان با حضور معاون اداره کل راه و شهرسازی خوزستان گفت: در این جلسه مسائل و مشکلات مربوط به پروژه مسکن مهر مسجدسلیمان مورد بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: در این جلسه مشکلات مربوط  به مسکن مهر در این شهرستان از جمله  بحث آب و فاضلاب ، تامین برق و گاز درکنار ایجاد زیر ساخت های مخابراتی مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد با تامین زیرساخت‌های لازم در این پروژه ظرف یکسال آینده بخش قابل توجهی از واحدهای مسکونی مسکن مهر در این شهرستان آماده و به مردم تحویل داده شوند.

فرماندار مسجدسلیمان با اشاره به اینکه مشکلات روشنایی در خیابان ها و معابر اصلی مسکن مهرمسجدسلیمان برطرف می‌شود افزود: ایجاد بازارچه‌های سایتهای مسکن مهر نیز در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: تاکنون بخش قابل توجهی قریب به ۸۰ در صد از ابنیه پروژه مسکن مهر در این شهرستان به اتمام رسیده است و از مجموع ۱۲۵۱ واحد مسکن مهر در این شهرستان تنها کار ساخت ۴۷۸ واحد مسکونی به اتمام نرسیده است.

گورویی همچنین با اشاره به روند اجرای طرح جابه‌جایی مناطق آلوده به نفت و گاز مسجدسلیمان بیان داشت: در سفری که استاندار خوزستان به مسجدسلیمان برای بازدید از این پروژه داشت مقررشد موانع موجود در آماده سازی و تکمیل ۱۹۵ واحد مسکونی درطرح جابجایی مناطق آلوده به نفت و گاز مسجدسلیمان ظرف ۲ ماه برطرف شود تا این تعداد واحد مسکونی ظرف این مدت آماده و به مردم تحویل داده شود.

وی افزود: با تلاشهای صورت گرفته اقدامات خوبی در این زمینه انجام شد و امیدواریم با تامین زیرساختهای لازم در این پروژه این تعداد واحد مسکونی ظرف یک ماه آینده آماده و به مردم تحویل داده شود.

انتهای پیام/ممطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان