کد خبر: 344356
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۶

امتیاز خبر: 95 از 100 تعداد رای دهندگان 11741


شادگان ـ معاون فرماندار شادگان برضرورت خط کشی جاده های فرعی و اصلی این شهرستان تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، نعمت الله آلبوغبیش ظهر امروز سه شنبه در جلسه شورای ترافیک شهرستان اظهار کرد: اداره راه و شهرسازی مکلف شد در اسرع وقت ممکن مسیرهای مورد نظر را خط کشی کند .

وی همچنین بر لزوم سه زمانه کردن چراغ راهنمایی چهارراه لاله و راه اندازی چراغ راهنمایی سه راهی خیابان ولایت و بلوار فتح المبین تأکید و یادآور شد: نیروی انتظامی، پلیس راه و راهنمایی و رانندگی باید در جهت مدیریت نظم و امنیت و روان سازی ترافیک با ارزیابی موانع و نارسایی ها و اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم اقدام جدی معمول کنند.

معاون فرماندار شادگان با انتقاد از کند بودن عملیات اجرایی احداث پل جدید جهانگیری و تأکید بر ضرورت تسریع در تکمیل این پل عنوان کرد: پل قدیمی به شدت فرسوده شده و ریزش کرده و تردد با مشکل انجام می شود، علاوه بر این احتمال سقوط وسایل نقلیه در رودخانه نیز متصور است که در صورت وقوع حادثه، اداره راه و شهرسازی باید پاسخگو باشد.

آلبوغبیش خاطرنشان کرد: امور راهنمایی و رانندگی کل محدوده شهر شادگان توسط پلیس راهور شادگان باید اداره شود و خارج از محدوده شهری به عهده پلیس راه آبادان ـ اهواز و شادگان است.

وی ادامه داد: بر اساس هماهنگی های به عمل آمده درجلسه، ترخیص خودروها و موتورسیکلت های توقیف شده در خارج از محدوده شهر شادگان از این به بعد در شهر شادگان انجام خواهد شد و رانندگان وسایل نقلیه مورد نظر، نیازی به مراجعه به پلیس راه آبادان نخواهند داشت .

به گزارش مهر، در این جلسه ضمن معرفی سرهنگ «حقی زاده» به عنوان رئیس پلیس راه آبادان ـ اهواز و شادگان از خدمات سرهنگ «آشیری» رئیس قبلی تقدیر و تشکر کرد .

در این جلسه گره های ترافیکی شهرستان مطرح و مقرر شد دستگاههای اجرایی ذیربط در اسرع وقت ممکن پیگیری و نسبت به رفع مشکل اقدام کنند .منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان