کد خبر: 344332
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۲

عصر اهواز - آیت الله شفیعی نماینده مردم استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام محرم اظهار داشت: امام راحل فرمودند ” تکلیف ما را اباعبدالله حسین(ع) مشخص کرده و همه چیز ما از محرم و صفر است”.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 12500
آیت الله شفیعی

آیت الله شفیعی

به گزارش عصر اهواز ، آیت الله علی شفیعی نماینده مردم استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری ضمن عرض تسلی ت به مناسبت فرا رسیدن ایام محرم اظهار داشت: امام راحل فرمودند ” تکلیف ما را اباعبدالله حسین(ع) مشخص کرده و همه چیز ما از محرم و صفر است”.

وی افزود: این شورای اداری در ابتدای سال قمری برگزار شده و انتظار می رود حداکثر استفاده معنوی، علمی و انقلابی از حضور اقدس امام حسین (ع) برده شود چراکه ماه محرم و صفر در عصر اسلام و انقلاب از اهمیت خاصی برخوردار بوده است.

آیت الله شفیعی نماینده مردم استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری

آیت الله شفیعی با بیان اینکه این دوماه امتحان خود را پس داده اند و هیچگاه تاریخ انقضای آنها تمام نمی شود، تصریح کرد:محرم و صفر برای اتمام حجت و اکمال نعمت از سوی خداوند قرار داده شده اند و ما نیز موظف هستیم بهترین استفاده را کنیم.

وی با اشاره به اینکه باید به تمام معنا حسینی شویم، خاطر نشان کرد: امیدوارم خادمینی راستین برای امام حسین(ع) باشیم.منبع: عصر اهواز
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان