یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 344329
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۵

عصر اهواز - آیت‌الله حسن‌ زاده امام جمعه موقت اهواز با بیان اینکه مسئولان استانی هم باید در انتقال نیازهای استان اهتمام داشته باشند، یادآور شد: بحث برگزاری اربعین به وزارت کشور واگذار شده است و انتظار داریم درخصوص حل مشکلات زیرساخت ها با استان خوزستان همکاری شود.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 12500

آیت‌الله حسن‌ زاده

به گزارش عصر اهواز ، صبح امروز شورای اداری استان خوزستان با حضور محمدحسین مقیمی قائم مقام وزیر کشور، آیت الله سیدعلی شفیعی نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری، آیت‌الله حسن‌ زاده امام جماعت موقت اهواز، دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان و سایر مدیران استانی در سالن اجتماعات شهید هاشمی استانداری برگزار شد.

آیت‌الله حسن‌ زاده امام جمعه موقت اهواز

آیت‌الله حسن‌ زاده امام جمعه موقت اهواز

حضرت آیت الله سید ابوالحسن حسن زاده امام جمعه موقت اهواز با اشاره به اهمیت درک فلسفه عاشورا و کربلا یادآور شد: صف بندی سال ۶۱ هجری قمری در تمام ادوار و زمان ها تکرار شده است.
وی با اشاره به اینکه وجود افرادی در صف بندی خیر و شر تنها به عاشورا اختصاص ندارد، افزود: باید بررسی کرد که درحال حاضر ما در کدام صف بندی قرار داریم.

آیت الله حسن زاده این امر را فلسفه واقعی عاشورا دانست و تصریح کرد: استان خوزستان در مراسم پیاده روی اربعین میزبان است و کاستی ها و نواقص سال به سال رفع می شود.

وی خطاب به قائم مقام وزیر کشور گفت: برای برگزاری مراسم اربعین نیازمند اعتبارات ملی هستیم. مردم خوزستان وظیفه خود را انجام می دهند و بیش از ۹۰درصد موکب ها مردمی هستند و به صورت داوطلبانه در مرزها از زائران پذیرایی می شود.

حسن زاده امام جمعه

امام جمعه موقت اهواز افزود: زیبنده استان خوزستان نیست که حل تمام مشکلات زیرساختی تنها به اعتبارات استانی محدود شود.به طور نمونه باید از اعتبارات استانی سازمان های مختلف همچون آبفا، برق و راه و ترابری باید کاسته شود و به خدمت رسانی به زائران اختصاص یابد.

وی با اشاره به لزوم ارائه خدمات شایسته از زائران سراسر کشور که از دو مرز چزابه و شلمچه عبور می کنند، خاطر نشان کرد: در بحث زیرساخت ها با معضلات جدی مانند فاضلاب مواجه هستیم و به عنوان یک شهروند از شرایط مرکز شهر خجالت می کشم.

آیت الله حسن زاده با بیان اینکه مسئولان استانی هم باید در انتقال نیازهای استان اهتمام داشته باشند، یادآور شد: بحث برگزاری اربعین به وزارت کشور واگذار شده است و انتظار داریم درخصوص حل مشکلات زیرساخت ها با استان خوزستان همکاری شود.

 

آیت الله حسن زادهمنبع: عصر اهواز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان