کد خبر: 344191
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۰۴:۰۰

مراسم تودیع و معرفه مدیر عامل خانه سینما و همچنین تقدیر از رضا میر کریمی شامگاه دوشنبه ۱۲ مهر ماه در تالار سیف الله داد برگزار شد.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 14225


مراسم تودیع و معرفه مدیر عامل خانه سینما و همچنین تقدیر از رضا میر کریمی شامگاه دوشنبه ۱۲ مهر ماه در تالار سیف الله داد برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری عصر اهوازحجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی طی سخنانی با اشاره به اهمیت خانه سینما و عملکرد رضا میر کریمی در دوران مدیریت خود گفت: رضا میر کریمی مدیر خوبی است و چهره فرهنگی خوبی دارداما مهم‌ترین ویژگی وی صبوری است و با این صبر بر درهای بسته نمی‌کوبد


 وی ادامه داد: میر کریمی در طی در دو سال سخت و و پر تنش مسئولیت خانه سینما را به عهده گرفت صبوری رضا می‌رکریمی را تحسین می‌کنم و خوشحالم که او جشنواره جهانی فیلم فجر را اداره می‌کند.


 وی ادامه داد: گاهی تصمیماتی گرفته می‌شود که دلیل آن مشخص نیست مانند توقیف فیلم زاد بوم که من هر چقدر این فیلم را دیدم متوجه نشدم چرا تو قیف شده است همانطور که نمی‌دانم چرا خانه سینما که هیچ ضرری ندارد باید بسته می‌شد.


 از منوچهر شاهسواری که سمت مدیر عاملی خانه سینما را پذیرفت تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد وی راه میر کریمی را ادامه بدهد


مجید مجیدی نیز طی سخنانی گفت: میر کریمی دارای دو ویژگی خوب است هم فیلمساز خوبی است و هم یک مدیر اجرایی موفق است می‌رکریمی دغدغه همه اقشار سینما بخصوص اقشار آسیب پذیر را دارد و با حفظ آبروی افراد دردمندانه به فکر آن‌ها بود.


وی ادامه داد: منوچهر شاهسواری مدیرعامل جدید خانه سینما از گنجینه‌های سینمای ایران است و می‌دانم که با وجود منوچهر اتفاقات خوبی در خانه سینما رخ می‌دهد.


 در این مراسم از طرف صنوف مختلف سینمایی و همچنین بنیاد سینمایی فارابی هدایایی به میر کریمی و شاهسواری اهدا شد.


 


 


 


 منبع: ایلنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان