کد خبر: 344180
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۰۲:۵۹

قیمت فروش هر کیلوگرم مرغ منجمد درب سردخانه 5 هزار و 100 تومان و قیمت هر کیلوگرم گوشت گوساله 21 هزار و 500 تومان تعیین شده است.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 8631


قیمت فروش هر کیلوگرم مرغ منجمد درب سردخانه ۵ هزار و ۱۰۰ تومان و قیمت هر کیلوگرم گوشت گوساله ۲۱ هزار و ۵۰۰ تومان تعیین شده است.

به گزارش خبرگزاری سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز،مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام خوزستان گفت: آمادگی داریم تا مرغ منجمد و گوشت قرمز  منجمد مورد نیاز مردم در ایام محرم و صفر را تأمین کنیم و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

هادی سلامات ، اظهار کرد: در ایام محرم و صفر آمادگی داریم تا به میزان نیاز استان، گوشت و مرغ منجمد را تأمین کنیم و جای هیچ‌گونه نگرانی برای تأمین نیاز استان وجود ندارد.

وی افزود: در حال حاضر حدود ۳۶۰ کیلوگرم مرغ منجمد در سردخانه‌های اهواز و آبادان وجود دارد و در صورت نیاز بیشتر نیز می‌توانیم اقلام مورد نیاز را از سایر استان‌ها وارد کینم.

سلامات تصریح کرد: با توجه به این‌که میزان تولید و مصرف گوشت قرمز در استان تقریباً با هم برابر است، نیاز به گوشت قرمز در خوزستان کمتر احساس می‌شود اما در این زمینه نیز به محض احساس نیاز آن را تأمین خواهیم کرد.

وی ادامه داد: قیمت فروش هر کیلوگرم مرغ منجمد درب سردخانه ۵ هزار و ۱۰۰ تومان و قیمت هر کیلوگرم گوشت گوساله ۲۱ هزار و ۵۰۰ تومان تعیین شده است.

سلامات عنوان کرد: مرغ منجمد در شهرهای اهواز، خرمشهر، آبادان، باوی، حمیدیه و کارون حداکثر با ۵۰۰ تومان سود و در سایر شهرستان‌ها حداکثر با ۷۰۰ تومان سود باید عرضه شود و همچنین باید حداکثر سود عرضه گوشت قرمز نیز ۱۰۰۰ تومان باشد.

انتهای پیام/ومطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان