کد خبر: 344155
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۰۰:۳۰

امتیاز خبر: 95 از 100 تعداد رای دهندگان 11741


آبادان ـ فرماندار آبادان گفت: بایستی موضوع انعقاد تفاهمنامه های همکاری میان شهرداری و سازمان منطقه آزاد اروند پیگیری و به نتیجه برسد.

به گزارش خبرگزاری مهر، عزیزاله شهبازی دوشنبه شب در آئین معارفه شهردار جدید آبادان با اشاره به رسالت سنگین شهردار جدید در استمرار خدمات قابل ارائه به شهروندان اظهار کرد: از اهتمام استاندار و معاون وی در گرفتن حکم وزیر کشور و صبر و حوصله اعضای شورا قدردانی می کنم، اعضای شورا حتی کسانی که حاضر به این انتخاب نبودند و از بابت ارائه خدمات مطلوب به مردم نگرانی و دغدغه داشتند به تصمیم اکثریت احترام گذاشتند و از حدود خود عدول نکردند.

وی همچنین با قدردانی از افکار عمومی و صبوری آبادانی ها که می خواستند هر چه سریعتر وضعیت شهردارشان مشخص و شهر سر وسامان بگیرد، خطاب به شهردار آبادان افزود: موضوع پسماندها، حفظ فضای سبز فعلی و عدم افزودن به دیون فعلی بایستی مد نظر قرار گیرد.

فرماندار آبادان با اشاره به جمعیت ۳۰۰ هزار نفری شهری آبادان تصریح کرد: بایستی با تلاش شبانه روزی خود، همراهی شورا و مجموعه کارکنان شهرداری، فضای آرام موجود در شهرداری به عنوان بزرگترین نهاد خدماتی را حفظ کنید.

شهبازی ادامه داد: با برنامه ریزی و انجام کارهای کارشناسی، در جهت پیگیری و رفع مسائل مانده بر روی زمین بکوشید، همراهی مسئولان سازمان منطقه آزاد اروند در تحقق ماموریت های شهرداری الزامی است.

وی بیان کرد: بایستی موضوع انعقاد تفاهمنامه های همکاری میان شهرداری و سازمان منطقه آزاد اروند پیگیری و به نتیجه برسد.

شهبازی با قدردانی از تلاشهای شهردار پیشین آبادان و سرپرست شهرداری در دوران تصدی شان عنوان کرد: مسئولیت ها برای هیچ کسی ماندگار نیست و به سرعت برق و باد تمام می شود همچون شورائیان که چهار سال پیش اوایل کارشان بود اما الان به پایان کارشان نزدیک می شوند.

فرماندار آبادان تصریح کرد: اکنون که شورائیان در انجام ماموریتها و جلب رضایتمندی مردم کمر همت بسته اند، باید در جهت ارتقای سطح رضایتمندی شهروندان که ناشی از توقعات آنان از مسئولان است، بکوشید و به طور قطع مجموعه دولت نیز همراه مجموعه شهرداری خواهد بود.

وی در پایان اضافه کرد: اتحاد و انسجام میان مسئولان در تامین و ثبات آرامش مردم آبادان مثال زدنی است.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان