کد خبر: 343942
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۰۶:۱۳

امتیاز خبر: 95 از 100 تعداد رای دهندگان 11741


اهواز ـ رئیس جمعیت هلال احمر اهواز از ره آورد ۳۰۰ میلیون ریالی هشتمین جشنواره خیریه غذایی این جمعیت که با استقبال خوب مردم نیز روبه رو شد، خبر داد.

سید فتح اله هاشم نژاد در گفت وگو  با خبرگزاری مهر اظهار کرد: هشتمین جشنواره خیریه فروش غذا به نفع بیماران سرطانی وصعب العلاج پنجشنبه و جمعه هشتم و نهم مهرماه جاری در پارک ساحلی کیانپارس با مشارکت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اهواز برگزار شد.

وی افزود: در مجموع ۳۰۰ میلیون ریال در این جشنوراه جمع آوری شد که به منظور تأمین هزینه های دارو و درمان بیماران نیازمند سرطانی و صعب العلاج در قالب طرح پنجره های امید هزینه خواهد شد.

رئیس جمعیت هلال احمر اهواز با اشاره به جمع آوری مبلغ ۲ میلیارد ریال در جشنواره های گذشته و اختصاص آن به حدود پانصد بیمار نیازمند تصریح کرد: ۱۷۰ داوطلب خیر انواع غذاهای سرد و گرم، شیرینی، ترشیجات و دسرها را با هزینه خود در خانه طبخ وآماده سازی کرده و وجوه حاصل از فروش آنها را در اختیار این جمعیت قرار دادند.

هاشم نژاد اضافه کرد: هلال احمر پس از شناسایی و بررسی مدارک پزشکی بیماران صعب العلاج اقدام به پرداخت بخشی از هزینه های درمان آنها می کند.

رئیس جمعیت هلال احمر اهواز گفت: هدف از برگزاری جشنواره های خیریه فروش غذا، گسترش روحیه نوع دوستی و تسکین آلام هموطنان نیازمند است.

به گزارش مهر، هشتمین جشنواره خیریه غذایی این جمعیت با استقبال خوب مردم نوع دوست، حضور شهردار و اعضای شورای شهر و برپایی ۱۷۰ غرفه در بوستان ساحلی اهواز برگزار شد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان