یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 343927
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۰۴:۴۹

مدارس سراسر خوزستان یک‌شنبه به دلیل تداوم گردو خاک تعطیل شد.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 8631

[ad_1]

مدارس سراسر خوزستان یک‌شنبه به دلیل تداوم گردو خاک تعطیل شد.

به گزارش خبرگزاری سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز،هاشم بالدی مدیرکل ستاد بحران استانداری با اعلام این خبر گفت: باتوجه به شدت میزان پدیده گردوغبار در سراسر استان کلیه مدارس در دو نوبت، یک‌شنبه ۱۱ مهرماه تعطیل هستند.

هاشم بالدی اظهار کرد:‌ با توجه به شدت گرد و غبار، بنا بر تصمیم شورای هماهنگی مدیریت بحران خوزستان، کلیه دانشگاه‌های استان خوزستان در نوبت بعد از ظهر تعطیل هستند.

وی افزود: همچنین ساعت اتمام کار کلیه ادارات و بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان خوزستان به جز مراکز خدماتی و عملیاتی و بهداشتی و درمانی و بیمارستان‌ها و آتش‌نشانی، در روز جاری (۱۱ مهرماه) ساعت ۱۳ است.

انتهای پیام/و

[ad_2]مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان