یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 343801
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۷

امتیاز خبر: 95 از 100 تعداد رای دهندگان 11741


رامشیر ـ معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان گفت: بحث وقف در حیطه اختیارات ولی فقیه است و در صلاحیت دولت نیست.

به گزارش خبرگزاری مهر، فرج الله خبیر پیش از ظهر امروز یکشنبه در جلسه بررسی موضوع اراضی اوقافی شهرستان رامشیر که با حضور مقامات کشوری، استانی، محلی و جمعی از معتمدین شهرستان در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامشیر برگزار شد، با بیان اینکه اراضی زیادی در سطح کشور وجود دارند که در زمان های مختلف وقف شده اند، اظهار کرد: اکثر این زمین ها با تکیه بر نوشته ای که به عنوان وقف نامه ارائه شده و ممکن است بعضی از علمای وقت نیز آنها را تایید کرده باشند به وجود آمده اند .

وی در ادامه با بیان اینکه بحث وقف در حیطه اختیارات ولی فقیه است و در صلاحیت دولت نیست، افزود: طبیعتا باید به مشکلات و مسائل مردم توجه و آنها را پیگیری کنیم.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان تصریح کرد: این پیگیری ها از سال های قبل با برگزاری جلساتی در چندین نوبت در فرمانداری و استانداری انجام شده و امیدواریم با حسن نیتی که امروز وجود دارد و با حفظ جمیع شرایط قانونی و شرعی و رعایت حال مردم، این مشکل چندین ساله رامشیر حل شود.

نماینده مردم رامشیر و رامهرمز در مجلس شورای اسلامی نیز در ادامه، با بیان اینکه همانند اکثر شهروندان رامشیری به اصل وقف معترض هستیم به ارائه راهکارهای حل این مشکل پرداخت و گفت: یکی از راهکارهایی که می توان مشکل اراضی وقفی رامشیر را حل کرد، حل کردن این مشکل از طریق تبدیل به احسن است.

اقبال محمدیان ادامه داد: با توجه به محروم بودن شهرستان ضرورت دارد که وضعیت معیشتی مردم نیز در این راهکار لحاظ شودمنبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان